Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visztek a kórházba babaruhát?...

Visztek a kórházba babaruhát? Vagy abban lesz a babátok, amit ott adnak rá?

Figyelt kérdés
Nem tudom tegyek be neki ruhákat, vagy az is tökéletesen megfelel, amit a kórházban kapnak? Ti hogy csináljátok/csináltátok?

2014. dec. 4. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel nálunk nem kell, én nem viszek. Nálunk csak popsitörlőt kell vinni, nekem meg fog felelni, amit a kórházban ráadnak.
2014. dec. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én raktam el neki ruhát :) elég meleg volt (augusztus) és nem tudtam mibe csomagolják bele, így volt nálam 2-3ruha...elfért a nagy pakkokba, meg jött egy kis csaj fotózni tehát jól is jött hogy vittem valami aranyosabbat is. de amúgy volt ruhájuk body is meg melegben valami pólya szerűben voltak, utolsó napra lehült a levegő akkor adtak rájuk rugit, így tényleg csak a fotózásra adtam rá a mi ruhánkat meg hazajövetelnél.
2014. dec. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező volt a babának ruhát vinni, pelenkát és popsitörlőt is. Ez körház függő, hogy mit kérnek, és mit szabad. Köldök kezelései eszközöket ők adtak és popsikrémet is. A szülőszobán ha nem volt kéznél a baba ruhája vagy ha beadtam fürdetni és elfelejtettem neki ruhát küldeni akkor adtak rá kórházit, de alapból nekünk kellett gondoskodni a ruhájáról.
2014. dec. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kórházfüggő. Nekünk a popsitörlő, krém, textilpelus a feje alá és a pelenka volt előíva, babaruha csak a hazamenetelhez. Naponta kétszer öltöztették át, ennyi ruhát be sem tudtam volna vinni akkor még, hazamenetelre készítettem össze, de 62cm lett a fiam és teljesen újra kellett értelmezni az újszülött ruhákat otthon + behozatni hazamenetelhez mindent az időjárásnak megfelelően.
2014. dec. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyébként a kórházi nekem teljesen megfelelt, szép kis ruháik voltak, volta olyan nap, amikor pl. next rugiban volt a fiam. Gondolom sok az adományruha is az újszülött osztályon.
2014. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én vittem egy-két szettet két különböző méretből (56 és 62 centiset). Nálunk adtak ruhát, de azért ajánlották, hogy legyen egy-kettő saját is, egyrészt ha pont bekakil a gyerek, ne kelljen a nővérkére várni amíg tiszta ruhát kap, másrészt meg előfordulhat, hogy kifogynak a ruhákból. Textilpelenkát is érdemes vinni a feje alá, előfordulhat, hogy kiütéses lesz a kórházitól (mint az én egyik lányom is), mert ott elég erős vegyszerekkel mosnak.
2014. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3 as vagyok: Nálunk is nagyon szép ruhákat adtak azokra akiknek szükségük volt rá pl. össze piszkolta a saját ruháját és nem csomagolva neki másik, szülőszobán.
2014. dec. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem is lehetett a baba a saját ruhájában a kórházi időszakban, csakis abban amit a kórház adott. Haza a sajátjába vihettem természetesen. Nálunk is pelust és törlőkendőt kellett neki vinni semmi mást. Mindent ők adtak. Minden nap tiszta ruhát kaptak. Nem volt semmi bajom vele. Kis ingecske volt és ilyen kantáros nyakú egybe ruha mint egy zsák olyan volt. Hülyén írtam le tudom, de nagyon édes volt. Ja és pokrócba hozták őket mindig és az is a kórházé volt.
2014. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vittem, így sokkal egyszerűbb volt.
2014. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A Bajcsyban adnak neki ruhát. Hazameneteles ruhát a férjem hozzá be aznap mikor elengednek minket :)

37hkm

2014. dec. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!