Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dagadnak a bokáim? Baj lehet...

Dagadnak a bokáim? Baj lehet belőle? Mitől lehetséges ez? Egyenlőre még nem olyan durva de nekem elég szembetűnő.24 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
vizesedsz valószínüleg. elég korán, vigyázni kell a táplálkozással. sómentes, kevés fűszer, sok olyan kaja ami vízhajtó (de kifejezetten vízhajtózni Tilos! pl. vízhajtó teával, gyógyszerrel)és támaszd fel a lábad mindennap napközben egy kicsit ha teheted. ha nem kóros, és nem járul hozzá más is (pl. vérnyomás probléma) akkor nincs gond, de kellemetlen és idővel csak rosszabb lesz. Egyébként mára én is bevizesedtem, pedig nem jellemző... front hatása is lehet.
2010. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajna sokmindennek lehet előjele, jobb ha minimum a védőnőnek megmutatod, vagy a nőgyógyásznak. Pihenj sokat, és tedd magasra a lábad, ja és ne használj szűk zoknit. (Azért ne ilyedj meg, a legtöbbünknek bedagad a lába terhesség alatt) Minden jót!!!
2010. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.mióta kiírtam a kérdést azóta felhívtam a védőnőmet,és ő is azt tanácsolta h kevesebb só,és fűszermentesebb ételek,és semmi füstölt étel.és h polcoljam fel a lábaimat.meg h mérjem a vérnyomásom h nem magas e,mert akkor az baj.de nekem szerencsére nem magas,sőt.....
2010. jan. 31. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!