Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt gyulladt be...

Terhesség alatt gyulladt be valakinek szörtüszője? (olyan mint egy pukli, és kemény)

Figyelt kérdés

soha nem volt előtte ilyenem,most vagyok 16 hetes terhes.

2napja szőrtelenitettem,mára az egyik oldalon,a bikini vonalamon "nőtt" egy nagy pukli,olyan mint egy pattanás,de nincs közepe,semmi,és befelé nőtt,tehát befelé van egy dudor.Ez mi lehet??Ez is szörtüsző gyulladás?

Mit csináljak vele?Spontán nem fáj,de ha megnyomom,igen.

Volt valakinek ilyen?Eléggé megijedtem mi lehet :/


2014. dec. 4. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, szőrtüsző gyulladás volt, de nem terhesség alatt. Adtak rá mindenféle kenőcsöt, de nem akart elmúlni, nagyon fájt, végül felnyitották és kitisztították. Azóta is visszajön néha, nem tudom miért, pedig ez már vagy 4 éve volt.. :S.. a terhesség alatt furcsa mód nem jött elő, de szülés után igen. Szerintem beszélj a nőgyógyásszal.
2014. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ó jajj.... :(

Ezt nődokinak mondjam?Ő nyitja fel,meg tisztitja ki,hogy ha erre kerül sor?

Remélem elmúlik pár nap múlva,nem szeretném ha feltárnák.. :(

Szerdán kell mennem a nődokimhoz.

2014. dec. 4. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, neki mondjad, nekem ő csinálta, de egy ismerősömnek is volt hasonló, Neki sebész. Reméljük, hogy nem kerül sor nálad rá!! Szerintem ha most mondod neki szerdán, akkor biztosan mond valamit, hogy mivel tudod kezelni!
2014. dec. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!Akkor megemlitem neki mindenképp!
2014. dec. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!