Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.18 HETESEN lehetnek...

S. O. S.18 HETESEN lehetnek összehúzódások?

Figyelt kérdés

Egész nap fájt a derekam. Estére hányingerem is lett. Majd fájt a gyomrom utána görcsölt. Egyszer a gyomrom görcsölt najd lent a méhemnél.

Előszőr arra gondoltam hogy a frankfurti levestől mert abban van káposzta. De azt délben ettem és nem sokat. De miután a méhemnél is görcsöltem akkor furcsáltam. Vettem be egy magnéziumot.

Pukizni sem nagyon tudok lehet azért volt a görcs. De kb fél percig tartott.

ez lehet a káposzta végett van?


2014. dec. 4. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

szülés beindulás bármikor lehet,így összehúzódás is,de nemhiszem,hogy az volt :)

csak figyelj oda miket eszel. inkább csak könnyebb ételeket!

37hkm

2014. dec. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kisebb görcsök innentől már beleférnek, nekem pl. a másodiknál 10 hetesen már keményedések voltak, azt hittem, hogy elmegy a baba... A hányinger meg csak a nagykönyvben van a 12. hétig, mindkettővel a 16. hétig hánytam, majd a 32. hét körül visszatért még egy hónapra. Viszont a puffasztó ételekkel nem árt vigyázni, szerintem Magadon segítesz, ha kicsit kiiktatod az ilyeneket.
2014. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. A lányomnàl nem ettem semmi ilyesmit de most nagyon megkívàntam és nem is gondoltam rá hogy nem szabad enni.
2014. dec. 5. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!