Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetesen van valami tunetet...

5-6 hetesen van valami tunetetek? Mikor jottek a reggeli rosszulletek?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
5-6 hetesen semmi tünetem nem volt, és reggeli rosszullétek egyáltalán nem voltak.
2014. dec. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sem voltam egyszer se rosszul 1.trimeszterben (csak huszonpár hetesen párszor). A korai tüneteim a mellfájdalom volt, de az nagyon durván és a jobb oldali petefészek szurkálás. Ezek jó pár hétig eltartottak.
2014. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 5+6 hetes vagyok és ma reggel a buszon elég kellemetlenül éreztem magam, ami nem volt eddig jellemző.

Lehet, hogy most kezdődik ez az időszak.


26N

2014. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 6+3 hetes vagyok,semmi tünetem csak hasszurka és mellfeszülés esténként.
2014. dec. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állandó evés volt! Konkrétan mindent megettem, még azt is, amit utáltam! Épp, hogy pozitív lett a teszt, rámtört a falásroham! :)
2014. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 3-6 hetes lehetek még nem voltam orvosnál,de már sajnos vannak tüneteim,állandó hányinger,szédülés,menstruációszerű görcs,mellfájdalom és egész napos fáradtság...szóval nálam elég korán kezdődtek.
2014. dec. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-6 hetest akartam írni
2014. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!