Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azal a kérdésel fordulok...

Azal a kérdésel fordulok hozátok hogy 3 honapos terhes mullottam és nagyon pici a hasam ez gondot jelenthet? Mielöt nem voltam terhes 46 kg voltam most 49 de a táplálkozás sem megy elég rendesen mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom, ne aggódj. Minél többedik terhesség, annál hamarabb látszik. Az aggódásod alapján úgy jön le, hogy első baba.

Nekem se látszik maga a baba, csak puffadok, ettől van pocakom. 13. hét...

2014. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 hónaposan nekem még szinte semmi nem látszott, pláne ruhában. Szóval nincs mitől aggódni.
2014. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az első terhességemnél az 5. hónapig semmi nem látszott...a 7.ben néztem úgy ki, mint aki jól bekajált...az utolsó hónapban nőtt meg hírtelen hatalmasra a hasam...4 kilós gyereket szültem végül...
2014. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem ez alkati kérdés leginkább, van, akiknek jobban látszik, van akiknek kevésbé.

amikor az első gyereket vártam, hátulról látva senki meg nem mondta hogy várandós vagyok, és amikor szülni mentem, az ügyeletes doki nem akarta elhinni, h 37 hetes vagyok, elkérte a kiskönyvemet is, mert max 5 hós terhesnek saccolt, pedig gondolom van rutinja.

a másodiknál már lazábbak voltak a szalagok-szövetek, nagyobbra is nőtt a hasam.

a táplálkozás miatt ne aggódj túlzottan, egyél ami jólesik eprsze ésszerű kereteken belül, + mellé szedj vitamint. a magzat úgy mond "parazita", az anyai szervezettől veszi el amire szüksége van, tehát saját magad számára kell a pótlásról gondoskodni (mert ha nincs komoly hiánybetegségedet akkor a baba mindent elszív tőled ami neki kell).

2014. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első terhesség során nekem ffelidősen látszott csak.kiirt datum utan egy héttel amikor mentem szülni azt hitték csak felidős vagyok.haza is kuldtek h Ugyanmár....5 óra múlva a kezemben volt a lányunk.fiam is 16 hetesen kezdett lazszodni.52ről 60ra hiztam.
2014. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én sörözőben dolgoztam, és amikor először felfedezte egy törzsvendég, hogy terhes vagyok, akkor voltam majdnem 6 hónapos... (ok, kötött,meleg pulcsikat hordtam, nem vékony passzos felsőket, mert télen volt - áprilisi a fiam)

53 kilóról indultam.


Minden terhesség más, minden nő más. Amíg az orvosod mindent rendben talál, addig ne aggódj!!

2014. dec. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én pl. Az első 4 hónapban rosszul voltam Nemhogy nem híztam és nem látszott semmi..hanem fogytam két kg!!:))senki nem vette észre,h babát várok:)aztán utána is csak olyan volt mintha jól bekajáltam volna!de most már behoztam,de most se akkora a hasam mint egy 9 hónaposnak a baba pedig nagy:) ebbe semmi nincs..ettől még egészséges!39hkm
2014. dec. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen már nem agodok anyira csak nem értettem hgy a barátnön mégvékonyabb mindt én is hatalmas hasa van :) igen elsö baba
2014. dec. 5. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább örülj, hogy nincs (és talán nem is lesz) nagyon nagy pocakod, mert így jobban fogod bírni. Akinek nagyon nagy a végére, nekik megterhelőbb is fizikailag.

Én 37. hétig dolgoztam, egyáltalán nem volt megterhelő, és az utolsó napig nem volt semmi bajom (jöttem-mentem, kényelmesen aludtam, háztartásban mindent megcsináltam). Kicsi hasam volt, igaz a fiam is picivel kisebb volt az átlagnál, de tökéletesen egészséges (10/10-es Apgart kapott)

6# voltam.

2014. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És mit tegyek az étvágytalanság miadt? elkaptam egy nemi uton terjedö fertözést chlamydia a neve . A babára van hatásal vagy koraszüléshez vezet vagypedig vetéléshez, 2 hét aladt kigyogyitott a gyogyszer de azota nehezen eszek nagyon erös vol.
2014. dec. 6. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!