Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keveset eszem mégmindig ez...

Keveset eszem mégmindig ez nemgond 16+5hkm?!

Figyelt kérdés

Már nincs émelygés se hányás mint az elején,58kg-val kezdtem itthoni mérlegen reggel mérve persze védőnő 9hetesen cipőstől mindenestől 60kg-t mért.

Már csak náthás vagyok és fáradékony..de nemeszem többet,reggeli egy banán vagy szendvics aztán ebéd,délután talán néha egykis nasi..aztán vacsira valami..itthoni mérleg szerint 60,3kg vagyok ez nemlett több félek hogy lefognak szúrni..pedig mindenki szerint vanmár1kis pocim..



2014. okt. 30. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert sem az első, sem a második terhességemmel nem híztam a 20. hétig, de soha senki nem kért számon emiatt.

Nem is ettem többet a kelleténél, sőt sokszor nem volt étvágyam...A babák ettől még szépen fejlődtek, ők elvonták, amire szükségük volt.

Szerintem ne aggódj, csak próbálj meg változatosan enni amennyire tudsz, de nem kell magunkat tömni.

2014. okt. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Háth énis úgygondolom hogy azt eszem amit megkivánok és megbirok enni..de a védőnő multkor is 12hetesen már nyavalygott hogy mégcsak ugyanott vagyok ahol "kezdtem":/

Nemértettem hisz mondtam neki hogy 12.hétig még hánytam stb..

első babánál persze minden jó zsiros kaja kellett,de aztán sajnos 8hetesen elment a picur:(..de most ezvan,eszem gyümölcsöt főttkaját amit kivánok..de nemgondolom hogy annyira hiznom kéne..

2014. okt. 30. 15:11
 3/3 Pöttömöcske ***** válasza:
Ne aggódj e miatt, én hormonprobléma miatt elég sok túlsúllyal szenvedek, azt mondták, lehet nem is fogok tudni teherbe esni! Mikor elterveztük, hogy most belevágunk komolyan, elsőre összejött! Ma vagyok 18 hetes és eddig csak fogytam, én is nagyon megijedtem, nehogy ebből a babámnak legyen baja, de azt mondta az orvosom, hogy a vitamin amit szedek és eszek (ami nem sok, mostanra alig van étvágyam, de sok vizet iszok) az elég a babának, meg lehet a hormon rendszerem a terhességtől helyrebillen! A háziorvos azt mondta, majd, ha a baba is elkezd jobban hízni és csontosodni, akkor rám is fog jönni plusz kg! :)
2014. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!