Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyire kemény a...

Nektek mennyire kemény a hasatok? Nem rendszeresen folyamatosan feszítve kemény hanem ha felvagyok és jövök megyek csak akkor kemény. Ha fekszek és pihenek akkor teljesen normális a hasam.33 Hkm

Figyelt kérdés
Mozogni mozog rendesen, szépen rugdos odabent. Mindenféle hasonló tapasztalatnak örülnék.
2014. dec. 5. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia. En ugyanigy vagyok vele mint te. Ha elmegyek boltba vagy itthon hazimunkat vegzek, erzem hogy kemeny a pocak es igy nehez barmit csinalni mert kellemetlen. Az en hasam viszont feszulni is szokott igen rendesen. Olyan mint aki jol belakott..neha ugy erzem szetcsattanok.

Mostanaban jelentkeznek a joslo fajasok..igaz nem tudom biztosra h az e de neha igen kellemetlen mensis fajdalom jon a derekamnal hasamnal.

Mikorra vagy kiirva kerdezo?

Neked milyen tudneteid vannak amik esetleg kellemetlenek??

2014. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En is 33 hetes vok, az lemaradt!:)
2014. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Január 20-ra vagyok kiírva. Igazából ezen a keményedésen kívül nekem más panaszom nincs. Pisilni már minden fél órába kell.
2014. dec. 5. 17:59
 4/9 A kérdező kommentje:

És Neked milyen panaszok vannak még?

Milyen a jósló fájás? Honnan írsz? Én Miskolcról.

2014. dec. 5. 18:01
 5/9 anonim ***** válasza:

En januar 24re vagyok kiirva!:)

Hat nekem meg rendszeres gondom a combto es szemeremcsont fajdalom..neha olyan erosen faj hogy lepni alig tudok..olyankor mar a siras kornyekez.

A joslo fajast en se tudom biztosra. Mostanaban ereztem egyszer ketszer mensis gorcsot..de rovid ideig ereztem. Hogy az volt e azt nem tudom.

Es kisfiu vagy kislany a pocaklako?

Milyen mereteitek voltak a 32 hetesen?

2014. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mosonmagyarovar az lemaradt!:)
2014. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor én szerencsésnek mondhatom magam mert nekem ilyen fájásaim eddig nem voltak. Most van ez a haskeményedéses dolog, meg az utóbbi időben párszor volt olyan hogy erős savas valami jött fel a torkomon és az nagyon rossz volt. Olyankor nagyon köhögök. Meg rettenetes sokat járok pisilni de ez gondolom mindenkinél van. Nekünk Kislány lesz. :) Nektek? És te hány éves vagy? Én 28. Nekem 33 heti ultrahangom volt. Lepény éretsége 2-es BPD: 87mm HC:313mm AC:306mm FL:66mm Becsült súly: 2400gr +-15% Ezekre gondoltál?

És a ti adataitok?

2014. dec. 5. 18:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat akkor tenyleg szerencses vagy!:)

Engem az elejetol kornyekez minden ami fajdalom.

En 25 eves vagyok.

Nekunk is kislany van a pocakban!:)

Mi 31+6 hetesen voltunk uhon. Ott a bpd: 79mm, Hc:284mm Ac: 266mm Fl: 62mm volt.

A lepeny nekem is kettes.

A sulya 1800 gramm volt akkor.

Kesz vagy mar a korhazi csomaggal?

Van meg amit meg kell vennetek? Vagy minden megvan?

2014. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még nincs kész a kórházi csomag. Szinte már minden megvan csak pár apróság hiányzik. Azt bármikor be lehet szerezni. Még most a szülés utáni intézni való papírokkal állunk hadilábon. Ezeket tanulmányozzuk, de mindenki mást ír. Erről majd még beszélhetnénk valamikor.
2014. dec. 5. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!