Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek a terhesség előrehaladt...

Nektek a terhesség előrehaladtával nőtt a hányingeres időszakok hossza?

Figyelt kérdés
Nálam eleinte csak 1-1 szer volt naponta és max 20-30 perc, aztán eltelt pár nap és ma már 2 szer tör rám kora és késő délután és már van hogy akár 1 másfél óráig is hányingerem van. Más is így tapasztalta? Ez így okés?
2014. dec. 5. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem az 5.héttől folyamatos hányingerem van,most vagyok 16hetes..Reggel-este mindig kb 2órán keresztül,meg van hogy napközbe is rám jön.... nagyon szeretném ha elmúlna már :(
2014. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem időszakok voltak hanem már úgy kezdődött hogy egész nap tartott, csak enyhén. És innentől fogva erősödött. 8-9. Hétig szörnyű volt azt hittem meghalok és minek kellett ez nekem :D de 10. héttől 12-ig jól voltam.
2014. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és utána is, akkoe már teljesen elmúlt. :)
2014. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanígy, a 6-7. héttől. Először csak reggel kicsit, aztán délelőtt is, majd egész nap... Az elsőnél 16 hétig (akkor még az egyik nap 4x hánytam, másnap semmi), a másodiknál 13 hétig. Nem vagyok orvos, de szerintem ez belefér:)
2014. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pont ma vagyok 7 hetes,tegnapelőtt volt először hányingerem egész délelőtt.Azóta megint semmi.
2014. dec. 6. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen kezdődött, és 10 hetesen elmúlt. Szagokra még mindig érzékeny vagyok, étteremben sem tudok mindent megenni, így ez elég nehéz, de sztem már nem jön vissza hányinger.

12 hkm

2014. dec. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16. hétig tart a hányinger és elmulik, aki nem szerencsés az hányingere kitart 2-3.trimeszterig is
2022. ápr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!