Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik pocaktartó a jó pocakta...

Melyik pocaktartó a jó pocaktartó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

27hetes vagyok és gondolkozok a pocaktartón,hogy milyet erdemes venni,ami csak alul van ov vagy ami az egész pocakot fedi? Talaltam azt a pocaktámaszt is,de az nekem tul drága 10ezerért :( használtat szeretnék venni. Kotelezo fekvesre vagyok itelve es a seta,allas,ules,nagyon nehez nekem,de a vizsgálatokra jarni kell.

Kinek mi a velemenye,kinek volt,es milyet hordott?

Koszonom a valaszokat :)



2014. dec. 6. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
mi az a pocaktarto? 2 gyerekem van, de én eddig még nem is hallottam erröl.
2014. dec. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Van olyan ami ugy nez ki mint egy vastag öv es a koldok ala kell feltenni,van olyan ami öv es hozza van varrva egy olyan anyag ami a kismama nadragokon szokott lenni. Ugy nez ki mint egy tüdő bugyi :)

Derekfajasra,hatfajasra,nehez pocakra jo azt irjak,mondjak. Nekem a nehez pocak miatt kellene mert 5perc állás utan mar faj annyira huz lefelé. Csak nem tudom melyiket erdemesebb megvenni :(

2014. dec. 6. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már a vége felé találtam rá, és sajnáltam rá a 10-est. De ha tudsz használtan, biztos, hogy nagyon jó. Én egy sállal próbáltam ki itthon, hogy vajon érzek -e valami változást, és jó volt. Babahordozó kendőt is fel lehet kötni, van ilyen tipusú kötés is. Én ez utóbbit ajánlanám, vagy a teljes pocakosat. A sima öv szerintem kevesebbet tart és nem tart a válladon, nem támasztja, kíméli a derekadat, csípődet. Persze, ez csak vélemény, sajnos nem próbáltam, de én így gondolkodtam. :)


40+2hkm és anyuka

2014. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!