Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol vegyek pocaktartó övet?...

Hol vegyek pocaktartó övet? Akik hordtak ilyet, ugye segített? Sok kismamai javasolta a váróban, de mind drága.

Figyelt kérdés

Néztem a vaterán,de most nincs.Tesz-veszen rosszak a a tapasztalataim.

Van esetleg más oldal?

Azért kellene,mert fáj a hátam,mert nagy a pocim.

Köszi.


2010. júl. 26. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig pont a teszveszt akartam írni.
2010. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is a Teszveszen sokkal több kismama és babaholmi van és árban is jobb mint a Vatera.
2010. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A Teszvesz ugyanaz, mint a Vatera, az,hogy ott volt már rossz tapasztalatod, szomorú, de attól még a többi eladó lehet kedves, korrekt. Gyakorlatilag csak két szerver, az eladók részben ugyanazok. Egyébként a Teszveszen tényleg több kismama, baba cucc van. VAn még a Zsibvasar.hu, de ott elég gyér a választék.

Ha nem tudsz várni, akkor vegyél újonnan. Megéri. Én 2 terhességnél használtam, nagyon-nagyon sokat számított!!! Csak akkor vettem észre, hogy igazán mennyire is segített tartani a pocakot, amikor esténként levettem.

Nekem olyan volt, ami alul vastag pánt, és felül van egy rész, amit rá tudsz húzni a hasadra. Anita márkájú.

2010. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!