Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogy 15 hetesen...

Az normális, hogy 15 hetesen akkora a pocakom, mint egy 6 hónaposnak?

Figyelt kérdés
Fent nagyon dudorodik.A lányommal inkább szélesedtem.Lehet, hogy fiúra utal?
2010. jan. 31. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy?Hány centi a körmérete a pocakodnak?Én 19 hetes vagyok, és a terhesnaplómat olvasva a lányommal ekkora hasam 30 hetesen volt!Most fiunk lesz, már tudjuk.
2010. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaz én az első babaámat várom, és 15 hetes vagyok. Nekem már most hatalmas a pocakom. Környezetemben már mindenkinek szembe tűnik, hogy mi is a helyzet. Szerintem a pocak méret alkat függő. Bár ha nekem az elsőnél ilyen nagy, akkor mekkora lesz a második babával????
2010. jan. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második babával mindig hamarabb kezd nőni, látszani a has, mert már meglazultak a szövetek az előző terhességnél.
2010. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok az ellenpélda. 33 hetes vagyok és ha nem akarom, hogy tudják, akkor úgy öltözöm és nem veszik észre. A babával minden rendben. A mérete megfelelő.

teljesen alkat fűggő szerintem

2010. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem utal semmire. Maximum arra, hogy a masodik babadat varod es hamarabb kezd latszani, mert a szovetek az elso terhesseg alatt mar megnyultak egyszer a hasfaladon es mar nem tartanak annyira, mint akkor tartottak.

Legalabbis ez igy szokott lenni. De ez sem biztos.

Szerintem a terhespocakok temaban minden normalisnak tekintheto, a nagy pocak, a kis pocak, az ellentetek, tenyleg minden, mert ahany terhesseg, annyi fele pocak van.

En peldaul magas vagyok es vekony, az elso babammal is keson, a 25. het utan kezdett latszani, hogy babat varok, most a masodikkal sem tortent ez meg hamarabb, nem is nagyobb a hasam. 37 hetes vagyok, kozel negy kilosra tippelik a babamat es szerintem megis fel tudnek ugy oltozni, hogy nem vennek eszre az allapotomat. Es ez is normalis! :-)

Sok boldogsagot!

2010. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is 15 hetes vagyok,és ahhoz képest hogy 5 kgt fogytam eddig nekem is nagy a hasam..
2010. febr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!