Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen megyek a köt....

19 hetesen megyek a köt. Genetikai u. H-ra a baross utcába. Ott normálisan megvizsgálnak v futószalag? Ha találnak v. mi bajt és felajánlják a magzatvízvételt azt ott rögtön megcsinálják? Elfogadjam v ne?

Figyelt kérdés
2008. aug. 16. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindent megcsinálnak és valószínű felajánlják.Nagyon jó,korszerű gépük van,tüzetesen átnézik pontról-pontra a babát.Attól jobb klinika szerintem nincs.Sajnos kellett már oda mennem és nem jó dolog miatt.Nekem felajánlották a segítséget,gyorsak voltak.
2008. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A Barossba járok gondozásra. Az ultrahangon rendesen megnézik a babut, és ha szükságes, genetikai tanácsdában is részesítenek. A magzatvízvételt nem rögtön végzik el. Az AFP, és az ultrahang eredményed alapján mérlegeli a genetikus, hogy szükséges-e elvégezni a vizsgálatot. A döntésben szerepe van más örülményeknek is, mint az életkorod, családi (genetikai) előzmények. Csak akkor fogja javasolni az orvos a vizsgálat elvégzését, ha a fentiek alapján szükségét látja. Ha így alakulna, akkor bizony érdemes beleegyezni.

2008. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is a barossba jártam, borzasztó volt! Olyan mint egy vágóhídi futószalag! Nekem a genetikai UH alatt a nőci végig a férjével csevegett telefonon! Oda se figyelt mit csinál!KB 2 perc alatt végzett és szinte felöltözni sem volt időm és már rúgtak is le az ágyról. Persze nem is lett jó az UH, mehettem magánba, ahol meg kiderült rossz volt a beállítás... Engem is meg akartak szúrni, mint a legtöbb kismamát, mivel a kórház nem kevés pénzt kap egy ilyen vizsgálat után... Az úgynevezett genetikai tanácsadás meg egyszerűen vicc volt! Szóval sajna nekem elég rossz tapasztalataim vannak a barossal, pedig fizettem a dokinak!!!! Remélem Neked több szerencséd lesz velük!

2008. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.Csak fel akarok készülni ezekre a lehetőségekre is.Az magzatvízvételnek van pontos ideje?Én magánba járok de az ottani dokim (aki egyébként a barossban praktizál) javasolta h a genetikait inkább a klinikán csinálják mint náluk a magánba.Egyébként 25 éves vok és sem az én- sem a párom családjában nem volt rendellenesség..de jobb félni mint megijedni.Csináltattunk integrált tesztet is.Remélem kész lesz az eredmény a 19. heti uh-ra.

2008. aug. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!