Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem olyan a magzat mozgasa,...

Törpbogyó kérdése:

Nem olyan a magzat mozgasa, mint eddig! Baj van?

Figyelt kérdés

Kb. 1,5 napja sokkal kevesebbet mozog es kisebbeket is, mint eddig. Eddig " kirúgta a ház oldalát"...

Eléggé aggódom. Lehet, hogy csak túlreagálom?

(26 hetes, elsô babás)



#magzatmozgás #rúg a baba
2014. dec. 7. 12:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem minden nap egyforma. Néha aktívabbak, néha aluszékonyabbak. :) Szerintem ne aggódj! Figyelgesd, de ennyire nem kell aggódni! :)
2014. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én már 38+4hetes vagyok,és a frontok miatt nekem is kevesebbet mozog,mint eddig,pedig amúgy igen aktív!Majd figyeld a frontokat,elvileg ez 3 napos front volt,holnapig tart.
2014. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

amíg alszik, addig nő :)


meg akkor minden kényelmes neki, tele a pocakja, jól érzi magát :)

2014. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!! Én már arra gondoltam, hogy a köldökzsinór a nyakán van. Tudom, hogy ez már túlzás, de hallottam ilyen sztorit nemrég és akaratlanul erre gondoltam elsônek.

De ez a frontos válasz megnyugtató. :)

2014. dec. 7. 12:29
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Történnek borzalmak a világon, de annyira annyira annyira kevés ilyen történet van, hogy felesleges ezen stresszelned! Természetes, hogy ha megesik, akkor hetedhét országra szólóan terjed, de hidd el, a legtöbb terhesség teljesen eseménytelenül zajlik, általában minden rendben van! :) Csapott már emberbe villám, de ettől még nem kell minden nap, minden órájában ettől félned! :) Simizd meg a pocid és egyetek valami finomat ebédre! :)
2014. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 32 hetes vagyok, de ugyanezt érzem tegnap óta...annyira belassult a kicsim, hogy tegnap még az esti buli a pocakban is elmaradt...nem is értettem.

Engem is azzal nyugtatnak, hogy front van, szerintem lehet benne valami.

Néha próbálom felébreszteni, olyankor ha fel tudom moccan egyet kettőt, de aztán visszaalszik. Legalább ő kipihent lesz, ha én nem is :)

2014. dec. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sziaa..

Én tegnap reggel szinte pánikrohamot kaptam,mert nemtudam felkelteni 1órán keresztül,már minden bajom volt.. elég aktív kisbaba,mindig mozog,folyton. De most napok óta (3-4)kevesebbet mozog,sokkal.. persze ilyenkor már mástól is lehet :)

38hkm

2014. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tényleg köszi, megnyugodtam!

Nekem is az volt a legfurcsább, hogy szintén elmaradt a nagy buli a pocakban este. Mert eddig mindig nagyon aktív volt, ha elfeküdtem.

De ha lecseng a front, majd írok, meg írjatok Ti is, hogy elmúlt-e a babókáink "lustasága". :)

2014. dec. 7. 13:48
 9/15 A kérdező kommentje:
Húú, de jó Neked 38 hetes kismami! Hamarosan találkoztok! :) :)
2014. dec. 7. 13:50
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A férjem orvos, és szerinte minden megváltozott magzatmozgás megér egy NST-t. Nálam anno ez bajt jelentett, az utolsó percben vették ki 37 hetesen, az én tapasztalataim csak azt engedik írni, hogy nézesd meg. Biztosan sokan azt hiszik, hogy rémeket akarok láttatni, de egyszerűen csak arról van szó, hogy jobb félni, mint megijedni. Az én tapasztalataim ezt igazolták. Legnagyobb esélyed úgyis arra van, hogy lesz egy felesleges köröd.
2014. dec. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!