Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megírnátok, hogy kb. hány...

Megírnátok, hogy kb. hány lakosu városban laktok és van-e a városotokban kismama ruha uzlet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
~146.000 fő. Van.
2014. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25000 (Siőfok) és nagy mérgemre nincs.
2014. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
~17.000 és nincs. Miért érdekel egyébként?
2014. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert szeretnék nyitni kismama ruha uzletet egy kb. 25000 lakosu városban, csak nem tudom, hogy érdemes-e, menne-e, szerintetek? Tudom, ezt így nehéz megmondani, de érdekelne a véleményetek, a kornyéken nincs sehol ilyen uzlet.
2014. dec. 8. 15:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom másnak mi a véleménye, én nem hiányolok egy tisztán kismamaruha profilú üzletet a településünkről, ami persze kisebb, mint ahol te laksz (~17ezer). Összesen 2 kismamanadrágot vettem eddig, a régi leggingseimet hordom a régi tunikáimmal és miniruháimmal. 28 hetes vagyok. Inkább egy bababoltot hiányolok, ahol mindent meg tudok vásárolni a mamának és a babának egyaránt, elérhető áron. Jelenleg a településünkön bababolt sincs. Be kell járnom a megyét, hogy bevásároljak, mire érkezik a pici.
2014. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, nálunk meg bababoltbol van akármennyi.
2014. dec. 9. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!