Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet minőségi kismamaruhá...

Hol lehet minőségi kismamaruhákat venni, nem csak vékonyaknak?

Figyelt kérdés
Pécsen, ahol élek, én nem is tudok kismama üzletekről. A Brendonban az Intersparnál néztem a kismama melltartót, egyetlen egy fajta volt, abból is a legnagyobb 90C-s, és kicsi volt mindenféle irányból, holott az akkora normál melltartóm még jó rám. Úgyhogy nem tudom, hogy gondolták a méretezést. És úgy nézett ki, mint egy nagymama-melltartó :( És még csak a 8. hetet kezdtem. Ránéztem az ott lévő kismama ruhákra (felsőkre), hát úgy néztek ki, mint a legolcsóbb vásári vacak. A neten nézem a pesti üzletek weboldalán a cuccokat, de a legtöbb esetében a legnagyobb mérethez is kisebb mellméret van írva, mint nekem a jelenlegi. Elkeserítő, hogy kismamaruhákból sem képesek normálisakat gyártani. Csak extra vékony kismamák vannak? És hogy ráadásul minőségi ruhákat szeretnék, nem bóvlikat, arról ne is álmodjak...Ti tudtok olyan üzleteket, Budapesten vagy ne adj isten Pécsen, ahol minőségi ruhák vannak, és nem csak pálcika-emberekre?

2014. szept. 21. 00:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A Bpi brendonban nagyon jó rucik voltak mikor terhes voltam, pedig én is kövér voltam.

Melltartót a valentin fehérneműbe nézz.

2014. szept. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szoptatós melltartóban őket nagyon ajánlom: [link] Mondjuk én a másik véglet vagyok, mert nekem minden szoptatós melltartü nagy volt, H&M-ben pl amire B kosár volt írva az legalább C-nek tűnt. C&A-ban voltak nagyobb kismamaruhák, meg ajánlom a webshopokat: Newlook, Esprit, Gap, mindegyikben vannak kismamaruhák, én Newlooktól rendeltem párat, nem rossz minőség, de nem is csúcs, arra a pár hünapra megfelelt, de az Esprit és a Gap jobb minőségű, persze drágább, nekem nem ért annyit.
2014. szept. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2014. szept. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
En 48-as ruhakat hordok, C&A-ban asszem 50-52-ig vannak es H&M-ben az XL kb a 48. Amugy a BonPrix-nel online tudsz nagy felsót, kismama nadragot, melltartot is venni. 1-2 cuccim van onnan is.neked "csak" 90C? Azert ebben a meretben még boltban talalni... En mit mondjak? 90 E-röl 95 F lettem :( na en pl ebay-n vettem dragan a meretemben. Talan a Tchibo-n is van...
2014. szept. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok es 35 hkm :)
2014. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mona mama bp de van webshop.en nagyon sokat vasaroltam ott.h&m, c&a.
2014. szept. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A woman secret nek vannak terhes melltartói és nagyon szépek, puhák, kényelmesek :) ruhából pedig ha igazán minőségit szeretnél, mamas and papas.
2014. szept. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A C&A-ban nagyon jó, csinos és kényelmes kismamaruhák vannak, de szerintem elég drágák.

Sajnos ritkán, de van a Lidl-ben is kismamaholmi, én ott vettem kismama leggings-et és tunikát is, 1000 Ft-ért.

Ha nem vagy ellene a használt ruháknak, érdemes benézni a facebook adok-veszek csoportokba (vannak nagyméretű ruhák csoportok is), ahol fillérekért adnak gyönyörű kismamaruhákat, nadrágokat, felsőket.

Melltartót én csak azért nem rendelnék, mert a méret becsapós lehet, próbálni kell.

A Triumph-ban is remek kismamamelltartókat lehet kapni, de az is elég borsos árú.

2014. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a magam 109 kilójával nem vagyok épp vékony :) Viszont a bonprix webshopban nagyon jókat találtam. Méret is van, és az ár pont jó. Nem szívesen vettem volna drága kismamanacit, és szoptatós melltartót, mert ha már nem kell mehet a levesbe... A méretek olyanok, mint a C&A-ban, a minőség is nagyon jó. Amúgy szintén Pécs :) C&A val az volt a bajom, hogy nincsenek színek. Minden csak kék, és fekete... esetleg lila. Ennyire ne legyünk már komorak :)
2014. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4esnek üzenem, hogy a valentin fehérnemű boltban I kosárig talál melltartót. Én 90 H-It hordtam szoptatáskor is és ott kaptam.
2014. szept. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!