Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nálatok mikor kezdődtek a...

Nálatok mikor kezdődtek a jóslófájások?

Figyelt kérdés
34+3 hetes kismama vagyok, és csütörtökön, illetve ma is kb. 1 órán keresztül 4-szer görcsölést éreztem. Olyan 10 percenként jöttek, de 2 percig is éreztem. Most 1 órája nem érzek semmit. Van már egy gyerekem, de nála nem volt ilyen. 37 hetesen elfolyt a magzatvíz, és a fájások nem jöttek, császár lett a vége. Amit érzek szerintetek jóslófájás, vagy csak nő a méh, tágul a medencém? Bizonytalan vagyok! Nem szeretnék előbb szülni, még legalább 3-4 hétig jó lenne, ha bent maradna. Ha éreztetek ilyen görcsölést, mennyi idő telt el a szülésig?

2014. dec. 7. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem tudok segíteni.. nekem még nem volt jóslóm eddig :/

37+3hkm

2014. dec. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem nem volt egyik terhességemnél sem ...
2014. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a másodiknál a 36.héttől voltak, az utolsó két hétben alig aludtam, mert szinte egész éjjel görcsöltem, néha szabályos ötperces fájásoknak tűntek, levegőt sem kaptam. Ha nem lett volna progi császár, még jól is jöttek volna ezek a fàjások, mert szépen beállt tőlük a baba feje és kezdtem tágulni is.
2014. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja és az elsőnél nekem sem voltak, csak kirúgta a burkot 39+3 hetesen. :) (nekem is császár lett utána)
2014. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!