Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Joslofajasok nem tipikusan a...

Joslofajasok nem tipikusan a nagykonyv szerint? Volt valakinek?

Figyelt kérdés
37.hetben vagyok, tegnap 2111 mehszajerteket mert a doki. Ma egesz nap furcsa erzeseim vannak: enyhe menses szeru tompa nyomo gorcsok 1-2 percig tartanak, az egesz hasam kemenyedik de olyan mintha "lecsuszna" kozben a medencem fele a kemenyedes, vagyis inkabb eros feszules lesz belole a huvely fele, es eris keresztcsonti fajdalmam is van orankent 3-5szor. De ezek sosem egyutt kelentkeznek hanem osszevissza atfedesben. Iazabol merni sem tudom. De ezek vajon joslofajasoknak minosulnek? Tehat lhetseges hogy rendszerezodni fognak?
2014. szept. 17. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egész méhed befeszül, vagy csak egy-egy része? Ha nem az egész, akkor valószínűleg jósló. Meleg zuhanyra enyhül? Ha igen, akkor is jósló.

Én 39 hetes vagyok, nekem is vannak hasonlók napok óta, de mindig elmúlik pár óra alatt, vagy meleg zuhanytól.

2014. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen az egez befeszult. Az ete folyaman ketszer is melegzuhanyt vettem az jo volt, aztan el tudtam aludni es ejjel csak pisilni keltem fel 2x , szoval joslo volt gondolom, igy hogy pihenesre elmult. :)

Koszi a segito valaszt! Azert remelem nemsokara kibujik! :)

2014. szept. 18. 07:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is remélem, hogy az enyém is kibújik hamarosan, idegfeszítő ez a várakozás :D Nekem már a második, de az elsővel szerencsésebb voltam, 38+0-ra kijött :)
2014. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!