Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberre kiirt kismamak mit...

Decemberre kiirt kismamak mit keszitettetek el korhazbol hazahozos ruhanak? Jovoheten progis csaszarom lesz.

Figyelt kérdés
Erre gondoltam: hosszuujju bady,melegebb hosszuujju felso,fele ujjatlan melegebb rugi+teli overal-vastag sapi.Ez igy jo?Vagy tul sok a kis testere?Harisnya kell?Nem akarom h fazzon de azt sem h beizzadjon.Kb 7-10 perc az ut hazaig.Autoulesbe teszek azt a belevalo kispledet,az is eleg meleg.
2014. dec. 8. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezeket készítettem be a picinek! (Bár nem tudom ebből mire lesz szüksége)


1 rövid body, 1 vékony rugi, 1 vastag plüss rugi/kapucnis/

Téli overál, Vastag sapi, zokni, harisnya, kesztyű, sál, és egy vastag pléd. Nekünk 40-50 perc az út hazáig.

2014. dec. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

én karácsonyra vagyok kiirva hóra számítok ezért.

Hosszú ujjú body, harisnya, erre egy plüss rugi. A tetejére egy meleg kardigán, és úgy az overall. Fejére Egy vékonyabb megkötos sapi, arra rá egy meleg téli sapi plusz az overallnak van kapucnia. Pakoltam be neki ilyen mamusz cipőt azt is lehet ra adom ha nagyon hideg lesz.

37hkm

2014. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom.en is 24.re vagyok kiirva,de hamarabb lesz progis csaszarom.
2014. dec. 8. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!