Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sokszor hallani ilyet, és...

Sokszor hallani ilyet, és nagyon félek tőle! Lehet mégis baja?

Figyelt kérdés
37 h km vagyok.Minden uh-és vér és más eredményünk jó volt,mégis attol félek hogy megszületik és valami baja lesz!Ma reggel is volt a tv-ben hogy problémamentes terhessége volt és mikor megszületett akkor vették észre hogy valami baja van a babának!
2010. febr. 1. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom arra kisfiúra gondolsz, akinek valami genetikai alapú csontvelő betegsége volt..Szerintem ezen kár gyötrődni! Gondolkozz pozitívan, ez neked és a babának is jobb! Gondolj arra, hogy a legtöbb baba teljesen egészségesen születik és egészséges is marad! Azzal, ha ilyeneken gondolkozol,nem segítesz!
2010. febr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nem olyan gyakori az, hogy bajuk lesz. Ne nézz ilyeneket, mert csak árt a lelkivilágodnak.
2010. febr. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szülés előtt 2 héttel vették észre, hogy a babám veséje felett van egy folt.

Kizárólag azért vették észre, mert az UH-t mindig a dokim csinálta, aki genetikus és UH osztályvezető, így lecsekkolta a babát is, nem csak áramlást meg magzatvizet nézett.


De ezek az esetek azért viszonylag ritkák, nem kell ezen parázni, mert azzal magatoknak ártasz. Én terhességem alatt és óta nem bírok ilyen riportokat megnézni, mert nem akarom idegesíteni magamat. És fájna beteg gyereket látni.

2010. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
jajj, én is láttam a beszélgetést, nagyon rossz érzés még belegondolni is.. Tényleg nem szabadna ilyeneket néznünk. 26h kismama
2010. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!