Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három pozitív teszt, de a...

Három pozitív teszt, de a doki nem lát semmit. Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Igaz még nagyon korai.. 5 hetes lennék elvileg. De van három pozitív tesztem.. tegnap voltam orvosnál, csinált hüvelyUH-t, és semmit sem látott. Második babám lenne, így tudom, h ilyenkor azért már a petezsákot illene látnia. A tüneteim megvannak, már kb két hete érzem, h van valami.. fáradság, mellfeszülés, és a "terhesérzés". Viszont tegnap este barnás folyásom volt. Azóta semmi. Ha ez egy vetélés, annak kéne lenni valami egyéb jelének? Mert én úgy gondoltam eddig, h ha ilyesmi áll fent, akkor vhogy ürülnie kell,és nagyobb vérzésem nem volt, csak tegnap ez a barnázás, ami hozzáteszem nem egy-két csepp volt (pisilésnél a wcpapírral ahogy megtöröltem magam, volt sok rajta).

Ma csináltam a 3. tesztet, és ugyanúgy pozitív, halványan, de pozitív. Bocsánat, ha kicsit kusza az írás, de elvagyok keseredve. Holnap megyek vérvételre. Már minden más ok is az fejemben van, hogy miért produkálok pozitív teszteket, ha nincs baba..



2014. dec. 10. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Én tegnap mentem 8 hetesen szívhangra,a doki azt mondta nem is biztos hogy terhes vagyok!A 6 hetes papír a kezemben volt,rá volt írva hogy 10mm pzs.Hülyék!!!!

Ne aggódj,biztos ott a baba!

2014. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem is ott van a babóca! :) Én is 5hetesen voltam először, akkor még csak 20mm endometrium volt, 6hetesen üres petezsák és most megyek 15.-én, akkor már tuti lesz szívhang! :)


Szerintem ne aggódj, az orvosok nagyon lükék! (Akinek nem inge...) Amúgy nekem azt mondta a doki, hogy ha egy baba ilyen késón mutatja meg magát, akkor fiú van a dologban!


Szóval, ne izgulj, az rosszat tesz! Akit várnak, az jönni fog :)

2014. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de igazából nem nagyon reménykedek már a babában :(

itt vannak a tegnapi adataim:

endometrium 9mm, és még a méhem nézte 32*66mm.

A méhnyálkahártya miatt is azt gondolom, h még sincs baba, ez kevés ahhoz. :(

2014. dec. 10. 12:48
 4/21 anonim ***** válasza:

szia

nekem 4hetes pár naposan volt 14mm nyálkahártya

5hetes pár naposan petezsák,szikhólyag,és csak 7hetesen állapította meg a doki az élő terhességet!

Lehet ott még baba simán! :)

38hkm

2014. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szia!az elmaradt mensi napján már volt egy pozi tesztem. Rá kétnapjára tudott fogadni a dr,később nem volt időpontja...akkor megvozsgált uht csinált terhességi tesztet és azt mondta majd meglátjuk. Rá két hetére szintén ugyan ezt játszottuk. Akkor érezte hogy nőtt a méhem, de uh nem mutatott semmit!de azt mondta menyek be a kórházba egy hét múlva uhra és megl.tjuk. Mikor a szonográfus kimondta ott a baba és ver a szíve, én majdnem elsírtam magam. Szerintem nálad is csak relytegeti magát a baba és ott lesz! De ha van pozi teszted és erősen elkezdenél barnázni vagy vérezni, meny be a kórházba. Drukkolok:)
2014. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Az uh fejjel megsérthette a méhszájat, attól is lehet a barnázás.

Bár a 9mm elég kevésnek tűnik, mégsem lehetetlen. EGyet viszont nem értek. Mi a francért nem mész be a kórházba??? Honnan tudjuk mi, hogy te terhes vagy e, vagy sem?

2014. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Én is hasonló cipőben jártam, mint te!


Késett a mensim, és pozitív tesztjeim voltak, de az orvos még sem látott semmit! Igaz nekem semmi terhességi tünetem nem volt!


2 naponta kellett mennem ultrahangokra, nagy nehezen lett petezsák, utána már volt szívhólyag és később, már szívhang is.


A terhességet az utolsó menstruációtól számolták, de én pontosan tudtam a fogantatás idejét, ami jóval később volt, mint ahogy a nagykönyveben meg volt írva!


Azaz csupán azért nem látta az orvos a babámat, mert pont pár nappal azelőtt fogant meg, hogy következett volna az újbóli mensim!


Ma már 17 hónapos nagyfiú! Aki itt futkos mellettem! :D


Drukkolok neked!

2014. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt bizony nekem is 9mm-es endometrium volt, és még is ott volt a babám!
2014. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Azért nem megyek be a kórházba, mert tegnap az orvos előtt egy órával volt barnázásom. Utána megvizsgált. Illetve holnap megyek be a kórházba, de a vérvétel miatt.

Köszönöm az eddigi válaszotokat! Kicsit akkor még is reménykedem... nagyon szeretném a babát!

2014. dec. 10. 13:23
 10/21 anonim ***** válasza:
5%

Akkor minek nyávogsz? Ha terhesnek hiszed magad, és barnázol, menj be az ügyeletre. Ott tudnak segíteni. Egy uh orvos éppen rád se b*szik, még ha véreznél akkor se.

Mikor én terhes lettem, erős + volt a teszt, mikor valami baj volt, mentem a kórházba, nem vacilláltam. Nem itt találgattam, hogy mi is van, mert itt senki sem jós, hanem emberek...

2014. dec. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!