Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. születésnapom elött 2...

18. születésnapom elött 2 hónappal mennék nőgyógyászhoz. Nme kötne bele a gyámügy, stb? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha ebben a hónapban teherbe esek akkor 3 hónapos kismama lennék a 18. szülinapomon.De amint a teszt pozitivat mutat,ugyebár nögyogyászhoz szeretnék menni. Nem lenne ebből gond? Mire megszülném 18 lennék, de nem kötne bele ebbe a gyámügy? (TERVEZETT BABA LENNE, páromnak fix jövedelme van, nekem tanfolyami végzettségem és magántanulokent csinalom az erettsegit, 1 ev van hatra) Köszönöm előre is.

#Gyámügy #fiatal szülés
2014. dec. 10. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne jobb kivárni azt a pár hónapot? Miért olyan sürgős? Nem bántásból kérdezem, csak nem értem... Én előbb biztos leérettségiznék, de mindenki más...
2014. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor esel teherbe, amikor jól esik. Szülői beleegyezés kell kiskorúan, hogy megtartsd, tudtommal. De most azt végképp nem értem, hogy a nőgyógyászhoz mi köze van a gyámügynek :D
2014. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de érdemesebb pozi teszt után 2 héttel menni akkor már látni is valamit.
2014. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem kell szülői beleegyezés,hogy megtartsa. a magzat joagit nézik akinek pedig igenis joga van az élethez. az abortuszhoz kell 14 év alatt engedély a szülőktől. egyik osztálytársam hát nem mondom ki mi volt... és 14 évesen a szülői aláírás kellett,hogy elvetesse a pcit. nem köthet bele a gyámügy egyáltalán. tömegével vannak sajnos a 18 év alatti anyukák,kismamák...átgondolnám a helyedben még akkor is ha nagy a szerelem most...
2014. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!