Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz nézésnél, ha van...

Magzatvíz nézésnél, ha van fogadott Dokim, akkor ugye Ő csinálja a vizsgálatot? 40+2 km

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem ő csinálta, szülés előtt közvetlenül pedig az éppen ügyeletes orvos, de talán azért, mert még nem ért oda a nőgyógyászom. 10 hetes baba anyukája
2010. febr. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De jó,gratulálok a Babához!

Neked beindította a vizsgálat?

Hányadik hétre született a kisbabád?

2010. febr. 1. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
szia nekem mindig a fogadott dokim nézte ha hétvégére esett megpróbált ugy hivni hogy ügyeletes legyen 40.héttöl 2 naponta nézték +10 napig birta még benn a babám nálunk nem inditanak csak ha baj van!ma már 2,5 hónapos tünemény kislány
2010. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem farfekvéses a Babám,és nem kicsi most lehet 3800-4000 körül.
2010. febr. 1. 15:30
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor biztos császár nem mondott a dokid semmit?
2010. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 21.-én vizsgálta meg a magzatvizet, 23.-án meglett a kisfiam. De erre nem szabad adni. :)
2010. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De, úgy néz ki hogy császár lesz,ha csak meg nem fordul a kisasszony,bár nem sok esély van rá.
2010. febr. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!