Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek tapasztalata? 4...

Valakinek tapasztalata? 4 hetes voltam, amikor a kisfiam bárányhimlős lett. Kihathat ez a baba fejlődésére?

Figyelt kérdés

A védőnő azt mondta, hogy 50-50%. Tudom, hogy sok butaságot mondanak, de félek, hogy valami gond lesz.

Valaki volt ilyen helyzetben?


2014. dec. 11. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te voltál már bárányhimlős, akkor biztos nem okoz gondot. Inkább orvost kérdezz, ne a védőnőt.
2014. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha voltál már te is,akkor nem valószinű.Ha még nem,akkor esélyes...
2014. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En is azt mondom 50-50. Most nem tudom mitől jobb ha leírom neked, hogy igen volt mar ilyen helyzetben nénikém sok évvel ezelőtt. Ápolónő és nemtudta ,hogy terhes. Ő nem kapta el a rubeolát (ha jól emlékszem az volt), de az ikrei igen. 22.hét környékén születtek nyitott gerinccel, stb.

A veszélyes szakasz egy magzat életében ilyen szempontból mindig az első 12hét.

De 4 hetesen igen kicsi rá az esély, hogy bármit elkapott volna a bébi. Kérdezz azért nodokit is. Szurkolok.

2014. dec. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szóltam az orvosnak, annyit mondott, hogy 12. héten lesz a genetikai vizsgálat. Remélem, akkor minden ki fog derülni és jó hírekkel fognak szolgálni. Most vagyok 9 hetes és 4 napos.
2014. dec. 11. 10:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha voltál már bárányhimlős, akkor védett vagy, de ezt szerintem az orvos meg a védőnő is mondta volna, úgyhogy ezek szerint valószínűleg nem voltál, vagy nem tudod, hogy voltál - e. Drukkolok, hogy minden jól alakuljon!
2014. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy voltál e bárányhimlős, egy egyszerű vérvétellel ki lehet deríteni. Baj csak akkor lehet, ha nem voltál, és netán elkaptad a fiadtól.
2014. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha még nem estél át bárányhimlőn, akkor lehet baj. Amúgy nem.
2014. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!