Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen éreztem először...

16 hetesen éreztem először magzatmozgást,3 napon keresztül erősen "bökdösött". Most 17 hetes vagyok és 3 napja egyáltalán nem érzem! Baj?

Figyelt kérdés
Úgy aggódom. Hogy lehet hogy tök erősen éreztem, most meg semmi nincs? Próbàltam mozgásra bírni hogy a telefonomon szólt a zene és odatettem a hasamra de nem történt semmi.
2014. dec. 11. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nembaj!! 25héttől felfele lenne baj!
2014. dec. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak ugy fordult egy kenyelmes pozba, hogy nem erzed a mozgasat. Ennyi idosen en sem ereztem minden nap. Sot, minel jobban koncentraltam ra annal inkabb nem ereztem. A parom mar a hajat tepte, mert alandoan mondogattam, hogy nem erzek semmit. Oszinten most 24 hetesen is ez van amikor egesz nap nem erzem majd este jol oldalba rug.

Ha nagyon aggodsz akkor minel elobb hivd fel a dokidat. Lehet soron kivul megvizsgal. De gondolj bele, meg pici es viszonylag sok helye van a mozgasra. Van aki a 20.-dik het elott nem erez semmit. Amugy finom, bizsergeto vagy lagy"izomrangasokat" sem erzel? Olyant mikor mondjuk a szemednel ugral egy ideg. En annyi idosen olyanokat ereztem.

De ha nem vagy veszelyeztetett es eltiltott akkor par percre ulj bele a kadba. De ne forro vizbe, mert az nem jo. Szoval lazulj el a kadban es varj kicsit. Elvileg lathatoan kiemeli a baba mozgasat. Es mielott kritizalna valaki: ezt egy kismamaknak szolo kiskonyvben olvastam.

2014. dec. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet a kórházban kinevetnének ha egy ilyennel odamennék. :/ amúgy igen, pontosan olyan kis izomrángások mint amikor a szemhéjamnál ugrál az izom. Gondolkodom hogy beszerzek egy szívhang hallgatót... azt olvastam hogy normàlis ha ennyi idősen még nem érzem rendszeresen.. jó de mi van ha én már egyszer éreztem és utána nem érzem? Jah sajnos kádunk nincs...
2014. dec. 11. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha erezted azt az izomrangast akkor minden rendben! Nyugodj meg. Valoszinuleg csak maskepp helyezkedet es jobban erezted. Amugy a szivhang hallgato, hat, felesleges. En ennyi idosen a vedonot kertem hallgassuk meg. Alig talalta meg es alig volt hallhato. Tenyleg, hozza is elmehetsz! Hivd fel holnap, es mond el mi van. Szerintem van olyan figyeloje es ha mondod, hogy nagyon aggodsz biztos eloszedi.

Ennyi idosen amugy ne varj rugdosast alandoan mert nagyon pici. Inkabb a bizsergest keresd. En a paromnak azt mondtam , hogy ertse, olyan erzes amikor mozog mintha pukizni kellene es bugyog a belem. Bocsi, ezt maskepp nem tudom leirni. :D

2014. dec. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na nem bírtam ki, vettem egy szívhang figyelőt és már hallgattam is vele a kicsi szivecskéjét :) Meg azt is lehet hallani hogy rugdos bár nem éreztem semmit, csak 1-2szer MINTHA.. Néha kicsit arrébb mászott, de mindig megtaláltam a szívverését. Jó hogy megvettem és nem bántam meg mert most megnyugodtam, sőt mindenkinek ajánlani tudom csak. Egyébként 2-3 ezer ft-os buktával tovább tudom adni a készüléket, erre a pár hónapra meg jó lesz néhányszor hallgatni. Most teljes a boldogság, jó hogy nem kell napokig őrlödnöm az orvosi vizsgálatokra várva.
2014. dec. 12. 18:33
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megnyugodtál! A babának is jobb, ha nem izgulsz annyira! :)

További sok boldogságot nektek!

2014. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!