Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj a hasam alja?

Szasza91 kérdése:

Miért fáj a hasam alja?

Figyelt kérdés
sziasztok! Remélem megtudtok nyugtatni,valószínűleg terhes vagyok mert nem jött meg 2 teszt is pozitiv lett,és a dokihoz is elmentünk de ő azt mondta hogy babát még nem lát csak arra utaló jelet! max 3-4 hetes lehetek Viszont mióta nem jön meg iszonyatosan fáj a hasam alja meg a derekam!
2014. dec. 13. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia, ha mensiszerűen fáj, az nem gond, tök természetes, 2-3 hétig míg így marad. Ha erős görcsöket érzel, az viszont nem jó, nagyon nem szabadna fájnia, akkor doki!
2014. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen nekem mindig is nagyon fájt a hasam mensinél,és most is ugyanugy fáj mintha megjönne,mindig rohanok a cw-re,de akkor megnyugodhatok ha ugy fáj a hasam alja?
2014. dec. 13. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot, attól jobb lesz, orvos nem mondta?
2014. dec. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, elvileg 5 hetes terhes.. nem látott semmit sem orvos, jövőhéten kell visszamennem, de nálam sajnos benne van erősen a pakliban, h méhen kívüli :(

Első terhességem problémamentes volt, ott nem volt ilyen az elején, de sok helyen olvastam, h egészséges baba kihordásánál is sokszor előfordulhat, úgyhogy ne aggódj! :)

2014. dec. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha ugyanúgy fáj, mint mensinél, akkor szerintem nem gond, még olyan 2-3 hétig fogod érezni, talán utána is néha. Valóban szedj magnéziumot, enyhítheti.
2014. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem is volt kb a 7-8. hétig.

Teljesen normális egyébként.

Igazuk van az előttem szólóknak,Magne b6-ot szedj,attól enyhűlhet.

19 hkm

2014. dec. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jólvan! Kicsit megnyugodtam hogy másnak is fáj!
2014. dec. 17. 15:44
 8/8 A kérdező kommentje:
3 dik válaszoló! Honann lehet tudni hogy méhen kívüli azt már az orvos egyböl tudja?
2014. dec. 22. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!