Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hetes terhes vagyok és...

35. hetes terhes vagyok és egy pár napja fáj a medencém körül meg a hasam alja meg a derekam állandóan becsípődik mitől lehet? Vajon ez jósló fájás?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem.

nekem is volt hogy becsipodtem azt mondta a doki a baba elnyomott valami ideget.

A medenced pedig tagul.

2014. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Nyomódik, tágul...
2014. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm!
2014. szept. 29. 08:08
 4/9 Kelemen Szabina ***** válasza:
Lehet száll le a baba a szülőcsatorna felé. persze ez nem az jelenti h szülsz.
2014. szept. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
értem de az normális hogy fáj mindig a hasam alja?? meg feszül??
2014. szept. 29. 16:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Nől a baba és helyezkedik ez teljesen normális ne aggódj.

Ha jósló akkor görcsölsz és ha lezuhanyzol langyos vízzel akkor el fog múlni!

2014. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tegnap voltam az orvosnál és mondta hogy a méhszájam egy újjnyira nyitva van ezt írta a papíra 1111 szerintetek emiat fájhat akkor a hasam mert mondta sokat pihenjek!! ???
2014. okt. 2. 11:29
 8/9 Kelemen Szabina ***** válasza:
Nekem is ekkor nyilt ki 1 ujjnyira a méhszájam, 41 héten indították meg a szülést, lassan tágultam, pedig azzal biztattak hamar, könnyen fogok tágulni ha itt az idő. azért kell sokat pihenned mert ha sokat sétálsz, megerőlteted magad akkor hamarabb megindulhat a szülés, és nem kellene még pár hétig.
2014. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
értem köszönöm!!
2014. okt. 2. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!