Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor vettétek/veszitek...

Ti mikor vettétek/veszitek meg a szoptatós melltartót?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, már szeretném majd összekészíteni a kórházi csomagot. Igazából nem tudom hogy még mennyit fog nőni a mellem. Mikor vegyem meg a szopi melltartót?

2014. dec. 13. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia

Rn egyel nagyobb nmelltartot vettem, mint az eredeti meretem. Konkretqn multheten :)

38hkm

2014. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én kb a 36. héten készítettem össze a csomagom, és akkor vettem meg. De kár volt mert picit szorított mikor tele voltam tejjel (pedig egyel nagyobb méretet vettem! :/ Egyébként a kórházban nem volt rajtam, mert ott sűrűbben volt cicin a babám.
2014. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már megvettem 30. hét körül. Kedden született kislányunk és már használom is, de csak egyet vettem, nem akartam befürödni vele. Sürgősen vennem kell még párat:D Méretet eltaláltam, nem vettem nagyobbat, mint amekkora volt akkor.
2014. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10 hónapig szoptattam, de végig a régi melltartóim hordtam.

Semmi szükség szoptatós melltartóra amit utána úgysem tudsz semmire használni.

2014. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kosárméret D-ről F-re ugrott a terhesség végére, ez kb. elég is volt a szoptatás alatt is, csak le kellett cserélnem szivacs és kosár nélkülire, mert begyulladt a mellem attól, ami "nagyon" tartotta. Szóval szülés után, amikor beindult a tejtermelés, akkor vettem olyan melltartót, ami lazábban tart, akkor éreztem, hogy mi az ami nem zavar. Nem a sokezres szoptatós melltartó, hanem normális pamut, aminek nincs kosara és könnyen félrehúzható, illetve mégjobb volt, ami előlkapcsos.


Volt egy szoptatós is amúgy, azt még később vettem, hogy legyen, de az annyira túlszabott nekem, hogy nem tudtam elviselni, nem is hordtam.

2014. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Julie S ***** válasza:
Nekem is egy merettel nagyobb kellett. En mar huszonpar hetesen megvettem, mert hamar megnottek a melleim es a regi melltartok kicsik lettek. A lanyom egyeves kora korul alltak vissza a regi meretukre, de meg azota is szoptatok. A rendes melltartoimban nem tudnek szoptatni a merevito meg a szivacs miatt, nem is birnam elviselni oket. Otthonra meg sosem hordtam melltartot, most szoptatas alatt sem. Ja es a korhazban sem hasznaltam a szoptatos melltartot.
2014. dec. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én akkor vettem, mikor kb 2 hónapos volt a babám, előtte csak simán nagyobbakat használtam, egy kosárral kellett nagyobb, illetve amiből kivehető volt a szivacs az pont jó lett szivacs nélkül.
2014. dec. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én rugalmas sportmelltartókat vettem, amiből könnyen elő tudom venni a cicim. Szerintem nagyon szupi, tudom ajánlani! Bárhol tudsz venni, én még kínai ruhaboltban is láttam 1000 forintért és tényleg jó!
2014. dec. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 7.héttől nőtt a 15 hétig két kosárméretet, azóta semmit sem. Kíváncsi vagyok én is, hogy a szoptatás alatt fog-e még. Vettem a múlthéten olyat, amibe még nőhet egy picit, bízom benne, hogy elég lesz.

36hkm

2014. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!