Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes terhes vagyok, és ma...

38 hetes terhes vagyok, és ma szeretnék szoptatós melltartót venni? Csak mekkorát?

Figyelt kérdés
A mostani méretem 95C.

#szoptatós-melltartó
2013. jún. 28. 07:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én elmentem felpróbáltam, és persze kicsit rászámoltam.....a 95 nem nagyon fog változni....és ha a C lazább nem pedig tök feszes akkor nem lesz gond... :)

Én nekem 90 C-s :)

2013. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem majd a férjedet küldd el, ha már megszületett a pici. Nekem 70aa volt és 80c lett kapásból. Nem tudtam volna kiszámolni, hogy mekkora leszek. :)

Miután megszületett a lányom, akkor hazajöttünk és kiszámoltam. Van egy csomó melltartó méret kalkulátor a neten, ahova csak beírod a körméreteidet és megadja, hogy mekkora a melled. Szóval azok elég pontosak. Felírod és megveteted valakivel :)

2013. jún. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez igaz, hogy van kalkulátor, de minden melltartó más és más, így érdemes személyesen felpróbálni.


És pl.. ha megszületik a pici és ömlik a tej a cicidből akkor már nem nagyon fog menni felpróbálni....

2013. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szeritnem vegyél nyugodtan egy akkorát amekkorát most hordasz vagy egy picit nagyobbat és majd ha nem lesz jó szülés után akkor elküldöd a féjed akkor már tudsz nagyjából tervezni hogy mekkora kell, nekem jó volt az amit vettem az addigi méret alapján
2013. jún. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Akkor úgy látszik nekünk szerencsénk volt :) Engem császároztak, szóval nem nagyon bírtam menni, és valóban ömlött a tej a cicimből.

A szoptatós melltartóm semmi extra, 2vastag pánt, meg lecsatolható első rész. De semmi kosár, vagy ilyenek.

2013. jún. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Rám az sem volt jó, amit direkt nagyobb méretben vettem. Nem is nagyon hordok szoptatós melltartót, mert többször begyulladt tőle a mellem. Az első időszakban úgysem mászkálsz el otthonról annyit, hogy gond lenne előkapni a cicit. Én mell alatt gumis topot, vagy sportmelltartót hordok inkább, nem történik semmi, ha a pántot hajtom le, ha kell.
2013. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg most, nem létkérdés az elején, addig legfeljebb kiszeded egy régiből a merevítőt, és felhúzod. Nem tudhatod, mekkora lesz a cicid, ne dobj ki pénzt feleslegesen.
2013. jún. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Arra gondoltam, hogy most veszek sportmelltartót és utána majd rendeset.
2013. jún. 28. 11:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a terhesség alatt kaptam ezt a sportmelltartószerűt, az szuperül bevált, nem is vettem szoptatós melltartót. Kaptam kettőt, de ezeket is úgy használom, hogy lehúzom a pántját, mert a lecsatolhatós rész nagyon kicsi, nehéz úgy szoptatnom. Meg a védőnő se tanácsolta, mert tényleg drágák, és az is előfordulhat, h nem lesz az embernek teje.
2013. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de én 800 ft ért vettem egy kínai boltba, szerintem felesleges 4-5 ezerért venni szoptatós melltartót
2013. jún. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!