Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most baj lesz szerintetek?...

Most baj lesz szerintetek? Vagy lehet csak az idegességtől volt?

Figyelt kérdés
Holnap megyek orvoshoz, elvileg 9hetes vagyok, két hete minden rendben volt, akkor volt 10 mm a drága, viszont azóta átmentem egy mandulagyulladáson, meg most a bölcsesség fogam nő,rettenetesen fáj, be van gyulladva.már volt két vetélésem, és rettegek, hogy Őt is elveszítem, és már annyira félek a holnapi naptól, hogy el se tudom mondani. Éjjel pedig azt álmodtam, hogy orvosnál voltam, ultrahangot nézett, és a pici nem kapott levegőt, utána meg ki akart mászni a hasamból. Tudom, hogy hülyeség, de nyáron műtöttek 8hetesen, mert nem lett szívhang, és előtte azt álmodtam, hogy végzek. Így már rettegek a hülye álmaimtól. :(
2014. dec. 16. 09:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem végzek, hanem vérzek.
2014. dec. 16. 09:30
 2/3 anonim ***** válasza:
nyugi nincs a babaval semmi. most en is azon paraztam h baj lehet a babaval mert beteg voltam es ahogy kohogtem ugy fajt a hasam es szurt.. elmentem orvoshoz megneztek meg mosolygott is a picikem ;) o vedve van ott bennt :) ne aggodj :)
2014. dec. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Nincs semmi baj,nagyon jól érzi magát a babád bent.Lenne jele,ha nem így lenne.Ugyanezt éltem át és rohantam a kórházba,hogy tuti baja van a babónak.Semmi bajuk nincs,úszkálnak elvannak,kapálóznak :) Majd írj,hogy mekkora most :) 12.hkm
2014. dec. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!