Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. megnyugtatnatok...

S. O. S. megnyugtatnatok felek! A babamnak ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés

13 hetes vagyok,

Csinaltattunk egy szeklet vizsgalatott is tobek kozott,es sajnos ,nem lett jo az eredmenyem.

Ez all bene: clostridium difficile . A/ B. Toxin pozitiv.

Legkozeleb januar 12- re van idopontom nogyogyaszhoz,adig is szeretnek tanacsot vagy anyit hogy ez veszelyes a babamra?

Koszonom szepen elore is a valaszokat.


2014. dec. 12. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez, de ha ennyire aggaszt, akkor hívd fel a védőnőt, hátha tud valamit mondani, vagy akár a nőgyógyászodat is (ha fogadott doki, akkor azért fizetsz neki, hogy bárhol, bármikor rendelkezésedre álljon, ilyen esetben is, még ha csak telefonon is)
2014. dec. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon a valaszod,de mar probaltam felhivni a nogyogyaszt de nem lehet elerni,allitolag szabadsagon van.nincs fogadott orvosom :-(

A vedonot probaltam meg regel de o sincs bent majd jovo het szerdan lesz.

Azert is szeretnek tanacsot kerni innen tampontot adig is hogy mi lehet ez a pozitiv etedmeny???

Esetleg valaki tapasztalt ilyen problemat vagy att esett ezen?

2014. dec. 12. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Erdemes megkeresni vele egy orvost, hazi orvost, vagy korhazt, kerdezd meg menj ek ha mar telefonon nem elerhetoek.
2014. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Háziorvos. Itt, orvosi végzettség nélkül nem sokra mész a válaszolókkal.


Vagy esetleg az orvostudakozo.hu-n tudsz szakorvostól kérdezni.

2014. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is a háziorvos lenne a tippem. Egyáltalán ki kérte neked a székletvizsgálatot? Az nem olyan mint a labor hogy beutaló kell hozzá?
2014. dec. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én beírtam a google-ba a diagnózisodat. Tudom, az internet nem túl megbízható, de azt írták, hogy ez igen súlyos szövődményekkel is járhat, és azonnali kezelést igényel. Szerintem semmiképpen se várj még egy hónapot, menj el legalább a háziorvosodhoz.
2014. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az utolsóval! Remélem már orvosnál vagy! Nem lehet ezzel játszadozni!
2014. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attol fuggetlenul hogy januar 12 .ere van ido pontod, es ha valami tortenik veled akkor nem kell megvarni a jan12.et, problema eseten hamarabb is viszamehetsz!

hugom picit beverzet es elobb ment vissza a megadott idopontnal, es nem ordibaltak vele fogadtak kezeltek es mara mar minden rendbe vele!

Menj vissza nyugodtan es ne varjj varjj holnapra, es a holnaputanra mert ebbol problemak lehetnek!

2014. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy valaszoltatok,ettol feltem hogy ez nem jelent jot ram es a babara nezve :-(

Probalok eljutni valahova ahol fogadnak ezel a problemamal, mar ha fogadni fognak.

2014. dec. 12. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!