Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszájtágitó gyógyszerrel...

Méhszájtágitó gyógyszerrel inditják a szülésemet, milyen az? Miután felrakják jönnek a fájások?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

nálam infúzió volt, konkrétan oxitocin. Van akinél ez se használ, de nálam a leglassabb fokozatban csöpögtették és kb. 20 perc múlva érezni kezdetem a hatását.(hajajajj) A méhszájtágító zseléről hallottam még, de szerintem ez se rögtön hat...

2010. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia ! Nekem zselével indították be a szülést a felhelyezés után kb 10 perc múlva elég kemény fájásaim voltak és 3,5 óra múlva már sírt is a kisfiam . Remélem neked is ilyen gyorsan fog hatni könnyű szülést kívánok
2010. febr. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Este rakja fel a doki,akkor apjuk már ne készülődjön aludni,mert lehet már akkor elkezdődik gyorsan a vajúdás?És adnak még oxitocint is közben?
2010. febr. 2. 09:13
 4/10 anonim ***** válasza:
vagy oxi vagy zselé, én úgy tudom. De arra készülni kell, hogyha beindulnak a fájások igazán (ami mind a zselé mind az oxi "célja"), akkor elkezdesz tágulni, és egyre erősebbek lesznek a fájások. Olyan , mint egy körhinta. Kezdetben lassú, aztán felpörög... Nem lesz könnyű, de az eredménye kárpótolni fog mindenért!! Szép szülést!!:)
2010. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Fogalmazzunk úgy,hogy jobb lenne ha magadtól jönnének a fájások.


Nekem oxit adtak de majdnem lerúgtam a doki fejét ^^ szóval készülj sok zenével,vagy filmmel vagy bármivel ami eltereli a figyelmed és legyen ott a párod,mert a falat fogod kaparni...


A legfontosabb pedig: ne feküdj hanem próbálj állni,mozogni,trdelni csak ne vízszintesbe legyél,így hamarabb túlleszel rajta hidd el:)

^^

2010. febr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy tágito tablettát helyeztek fel,ugy inditották.Délután kettőkor feltették,feküdnöm kellett utána ott a szülőágyon 2 órát,amég oldodik a tabletta.A kettőből aztán 3 lett,mert a doki elment császározni valakit...lassan jöttek a fájások,de nem voltak durvák az alatt a 3 óra alatt amég ott feküdtem,aztán olyan este 9körül már elég durvák voltak,11kor elfolyt a magzatvizem magátol,és 12kor megcsászároztak rossz szivhang miatt...
2010. febr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem zselé volt,felrakták,azt nem éreztem.aztán beindultak a fájások,nem volt közte szünet,hanem folyamatosan jöttek,nagyon fájt.nekem nem volt jó sem feküdni,sem járkálni.viszont nem tágultam semmit,úgyhogy megcsászároztak.
2010. febr. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És a férjemet mikorra hivjam a felhelyezés után,a felhelyezés után a szülőszobára helyeznek,vagy még a kórteremben maradok?
2010. febr. 2. 12:01
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ezt szépen megfogalmaztam,bocsi-:)
2010. febr. 2. 12:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 2 óra volt mire hatott, viszont rögtön 2 percesekkel indult be. Hát nem mondom, hogy nem fájt, de valószínűleg nélküle sem lett volna sokkal vidámabb :)
2010. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!