Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség apró árulkodó...

Terhesség apró árulkodó jelei? Honnan látják mások az alig pár hetes terhességet rajtam?

Figyelt kérdés
6. hétben vagyok, már két ismerősöm is megjegyezte hogy kikerekedett az arcom, tuti terhes vagyok...ismerőséknél meg a szomszéd néni is bazsalygott alig 6-7 hetesen hogy látja bővül a család, itt is olvastam olyat hogy apuka/anyuka ránéz a lányára és felkiált hogy terhes. Vannak nyilvánvaló apró jelek, vagy valakinek vannak ilyen megérzései? Nektek voltak ilyen furcsa esetek hogy alig pár hetes terhességetek kiszúrta valaki mielőtt látszódott volna bármi?
2014. dec. 17. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon vékony vagy akkor a haspuffadást lehet látni legelőször. Abból a legkönnyebb "lebukni" :)
2014. dec. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A haspuffadás ok, azt én is látom, de mivel tényleg vékony vagyok a sima ebéd is látszott mindig, de az arcomon semmit nem látok.
2014. dec. 17. 09:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a postázósok (legtöbbje vidéki nénike) kérdezték meg, hogy ugye terhes a kolleganő. Ő is vékony volt, de alig két hónapos és semmi nem látszódott rajta, egy héttel előbb mondta el nekünk is. Erre az volt a válasz, hogy a járásán látták. Évekkel ezelőtt volt és azóta is bánom, hogy nem kérdeztem meg hogy mi változott.
2014. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vidéki nénike, ez aranyos:) Ilyesmikre gondolok amúgy:)
2014. dec. 17. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mamám (81) érezte meg az éppen csak kimutatott 4-5 hetes terhességet, pedig akkor még hányingerem sem volt. Rám nézett és kérdezte, h :"ebben a hónapban vagy?" :D utána anyukám is sejtette. Szerintem ez csak a nőkre igaz, h megérzik valakin, apukám nem értette, mikor elmondtuk, és a többiek mondták ,h már gondolták, h mégis honnan?! :D
2017. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk nekem úgy tűnt, hogy sokszor lyukra futnak, de néha eltalálják, aztán amiatt mindenki azt hiszi, hogy húúú ezek aztán tényleg meglátják.


Egyébként nem is a puffadást, hanem a mellnövekedést mondták, akik tényleg észrevették. Mikor látja, hogy fel nem szedtél, de nagyobb a melled valamivel, az is elég hamar látszik, ha nem tök nagy melleid vannak amúgy is. Ez a járásából baromság. Max. van, akinek a viselkedése árulja el, hogy hiába semmi sem látszik, óvja a hasát, vagy simogatja, vagy épp takargatja stb. Azt is mondják a lányoknak az öregek, hogy ha elvesztik a szüzességüket, az is látszik a járásukon, de ez is hülyeség, max. akkor ha végigment rajtuk egy komplett néger focicsapat...


Ja meg, mikor a körülményeidből tippelgetnek folyton.. Pl. nekem mikor összeházasodtunk na onnantól kezdve állandóan terhességet akartak az ismerősök belelátni mindenbe. Előbb-utóbb persze bejött volna nekik ugyebár, csak mi sokáig nem akartunk gyereket, így csak 4 évvel a házasságunk után vállaltunk. Addigra meg mindenki megunta a pofára esést és már akkor se gondolták, hogy terhes vagyok, mikor félidős voltam és tényleg látszott. :D

2017. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én kerdeztem anno. Akkor apósom volt az egyik aki 6 hetesen kiszúrta decemberben pulcsis időben. Most 5 hetesen tegnap rákérdezett megint somolyogva hogy csak nem híztál, gyanús vagy te nekem... Nem változtak az étkezési szokásaim, nem nagyobb a hasam, a mellem sem mert szoptatok még es pont hogy kisebb mint volt. Ráadásul férfi... rejtély :)
2017. okt. 15. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!