Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes? Mik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes? Mik az árulkodó jelei a szerelmes férfinál?

Figyelt kérdés
Megkérdezni nem merem elég bonyolult a kapcsolatunk. De nem is tudom, olyan furcsán viselkedik néha. Le se veszi a szemét rólam csak néz egyfolytában. Sokszor zavarba jövök tőle. Lehet ez egy jel féle? Meg iszonyatosan betud indulni rám, pedig nincs szép testem. Az arcom ami valahogy kinéz. Fogytam 20 kilót és elég rozzant vagyok meg lógnak a melleim is. Azért gondolom ha ennyire beindul tőlem, akkor csak érezhet valamit irántam.
2010. máj. 22. 15:44
 1/3 anonim válasza:
56%
Szerintem szeret!
2010. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megállapítani, hogy szeret-e. Ha szeret, más jelei is kellenek hogy legyenek, nem csak annyi, hogy beindul rád.
2010. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát szerelmesnek biztos h nem szerelmes.De biztos h valamilyen szinten vonzódik hozzád.Amúgy ez emberfüggő h kinek mi a szép.Szóval ne így állj hozzá.Nemminden a külső amúgy sem.
2010. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!