Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nem káros a...

Terhesség alatt nem káros a teafaolaj párologtatás a házban?

Figyelt kérdés

Annyira szeretem a friss illatát, ahogy párolog. De már teljesen elvesztem a mit lehet-mit nem útvesztőben.


Másrészt nálunk sokszor megjelenik a penész, szívesebben használom ezt a penészre, mint a szavót. Annak nem bírtam a szagát.


2014. dec. 17. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Nem kell elveszni abban, hogy mit szabad és mit nem. Élj úgy, ahogy eddig, a cigit, alkoholt, drogokat hanyagold! Minden más csak az üres helyek kitöltésére születik a neten és az újságokban!
2014. dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legjobb, amit csak használni tudsz, az a Teafaolaj! Én még a kocsi légkondiját is azzal fertőtlenitettem ki. A lakásban is azt használom. (A hálóba levendulaolajat így csöndben alszik az uram :) ) Egész terhességem alatt használtam a teafaolajat párologtatásra, és az arckrémembe is, és minden rendben van velünk. Sőt még amikor a herpesz ki akart jönni a számon, azt is ezzel kaptam el.
2014. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!