Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz, és egyben zsíros...

Száraz, és egyben zsíros bőrre teafa olaj+hidratáló?

Figyelt kérdés
Szeretnék találni az arcomra valami ápoló jellegű módszert, mert a homlokom és az orrom környéke eléggé zsírosodik, és tele van mitesszerekkel, míg az arcom többi része elég száraz, olykor hámlik is. Pattanásaim is vannak, és amiket kinyomkodtam, vagy elmúltak maguktól, azok helyén kis piros foltok vannak tele az arcomon mindkét oldalán. Gondolom a nem megfelelő higiénia, és a hormonok miatt. A kérdésem a következő: Elegendő, ha teafa olajból készítek arclemosót, és azzal tisztítom meg az arcomat, azt követően pedig Avon Care hidratáló krémmel kenem be, naponta 2 alkalommal? F21

2014. nov. 28. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet a teafás arclemosó, és a hidratáló is, de az ne Avon legyen, mert hát azzal sokat nem érsz szerintem. Ajánlom helyette ezt: [link]

Rossmannban kapható. Nem zsírosít, nagyon jól hidratál, érzékeny, pattanásos bőrre is tökéletes. És ugyan éjszakai krém van ráírva, de nappalra is használható.

2014. nov. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A teafaolaj nem szárít annyira így jó megoldás.
2014. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Első válaszoló! Azt hiszem kipróbálom a javaslatodat! :)

2014. nov. 29. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Kozmetikus vagyok.

Nem ajanlom azt az arckremet, amit belinkeltek.

Az ejszakai kremek zsírosak, azt meg ratenni egy amugy is zsiros, meg pattanasra hajlamos borre csak artalmas!

Kombinalt borre valo kremet kellene keresned, abbol is naturt, amiben nincs mesterseges tartosítoszer, meg asvanyi olaj.

2014. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg tudnál valami konkrétat ajánlani, amit nem horror áron lehet beszerezni? :)
2014. dec. 1. 14:46
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Mostanság az arcbőröm egyre inkább száraz, sokszor még hámlik is. A teafa olajos tisztítás nem vált be, még pattanásosabb lett tőle a bőröm. Ez mitől lehet?

2015. jan. 4. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!