Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony hcg szint, ti mit...

Alacsony hcg szint, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nov. 5-én volt az utolsó mensim. 5 db pozitív tesztem van, fokozatosan erősödő csíkkal. Elméletileg 6 hetes vagyok, viszont a hcg szintem csak 202. Múlthéten 73 volt, alig emelkedett. Uh-n semmit sem láttak az orvosok. Egyszer volt barnás folyásom, de utána többször is pozitívat teszteltem... most két hét várakozás van, olyan "meglátjuk, mi lesz". Van remény?

2014. dec. 17. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Én orvost váltanék nagyon gyorsan. Ez nagy valószínűséggel méhenkívüli lehet és mielőbb megkéne találni nehogy baj legyen.
2014. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Alacsony hcg szint,mehenkivuli terhessegre utal.
2014. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy méhen kívüli, vagy vetélés. Utóbbi nagyon korai lehet, mert még az ultrahangon sem láttak semmit. Remény sajnos babára nincsen. Terhesség esetén kétnaponta duplázódik a HCG szint. Ez fix. Sajnálom, de inkább abban reménykedj, hogy korai vetélés, mint, hogy méhen kívüli, mert akkor remélhetőleg szépen kitisztul magától és lehet is próbálkozni megint, a méhen kívülinél pedig műtét és egyéb komplikációk léphetnek fel. Nagyon remélem, hogy csak vetélés! Kitartást és sok sikert legközelebb!
2014. dec. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jah és sajnos ennyi hetesen már 3000-5000 körüli HCG-t kellene mérni. Azt nem is értem, miért nem fektettek be a kórházba. Alap lenne, hogy kétnaponta vérvétel és ultrahang, hogy, ha méhen kívüli, amire elég nagy esély is van, gyorsan megtalálják a petezsákot, még mielőtt nagyobb bajt okoz. Mindenképpen menj be az illetékes kórházba. Készíts össze egy csomagot is azért, ne érjen váratlanul, hogy be kell feküdni. Minden jót neked!
2014. dec. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

5 hetesen 648 volt,

6 hetesen 3850.

2014. dec. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2 hét várakozás???????? Belehalhatsz a méhen kívülibe! És sajnos borzasztó kimondani, de valószínű az van neked. Azonnal keress másik orvost. De ha görcsölsz hívj mentőt és mondd méhenkívüli gyanú! Nekem sem láttak semmit, 260-ig ment a hcg amikor megrepedt a petevezető kb 7 hetesen. Hasűri vérzésem volt, azonnal műtöttek. Másnapra egyébként is ki voltam írva műtétre, nem halogatták volna tovább.

Ha a petevezetőben tapadt meg, ahogy nő az embrió úgy kerülsz te is veszélybe. Még ma menj másik orvoshoz!

2014. dec. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosok Mo.-n nem nézik meg uh-val, hogy méhen kívüli-e?

Vagy olyan elavultak a gépek, hogy nem látszik?


Nálunk 4 hetesen hasi(!) uh-val látják még a 2 mm-es petezsákot is.


Eszem megáll a magyar eü.-től.

De lényeg, hogy Orbánnak legyen stadionja Felcsúton!

2014. dec. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Múlthéten kedden néztek hüvelyUH-n, szombaton hasival (amit nem igazán értek). Semmit sem láttak. Szombaton egyébként egy másik orvos nézett, mert görcsöltem, és az ügyeleten voltam, és kérek-perec kijelentette, hogy ez a hcg érték semmi. Szerinte biztos nincs se baba, se méhen kívüli...

Én is nagyon félek, h méhen kívül van :( a csomagom mar napok óta össze van készítve :(

2014. dec. 18. 13:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Menj el máshoz! Nekem sem látták, 2 naponta hüvelyi ultrahangoztak, volt, hogy 2-en is. Jelét sem látták a terhességnek, csak az alacsony hcg. 95, 120, 150, 172, 205, 220, két naponta így alakult.
2014. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem a méhen kívülinél 900 volt a hcg, és onnan csökkent vissza 200-ra. Szerintem még lehet méhen kívüli, gondolom nekem is lassan emelkedett csak a hcg szintem akkor. Szerintem sajnos még nincs kizárva a dolog. Én már 8 hetes voltam amikor műtöttek és egyik éjszaka azt hittem meghalok, szét is ment a petevezeték. Ha időben észreveszik van egy gyógyszer amivel műtét nélkül ki lehet hajtani a méhen kívüli babát. Én elmennék máshova, mert 2 hetet várni...
2014. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!