Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok, milyen lesz az...

Mit gondoltok, milyen lesz az emelt biosz érettségi?

Figyelt kérdés
A tavalyi érettségi teljesen jónak tűnik, de a tavaly előtti kész horror. Most, hogy lement a matek és a töri emelt is, nemigen vannak biztató hírek, mindkettő nehéz volt, nehezen érthető, nem egyértelmű feladatok.... ti mit tippeltek, milyen lehet a biológia emelt szinten? Már totál be vagyok parázva.

2014. máj. 7. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Az érettségi dolgozatokból több változatot csinálnak és sorsolással döntik el, hogy melyiket nyomtatják. Szóval bármi lehet, de reménykedem benne, hogy korrekt feladatsor lesz, mert én is emeltezem belőle. :)
2014. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem, szerencsés évünk lesz :) Nem szeretnék kétértelmű, nehezen értelmezhető, 90%-ban biokémiás feladatokat...
2014. máj. 7. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is parázok már, remélem nem lesz nehéz. :)
2014. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Kb egy hete ezt saccolgatom, nézem a pár évvel ezelőttieket, de maximum az esszét lehetne így kitalálni, komolyan örülnék fehérjeszintézisnek, de tavaly ellőtték ugye... :(
2014. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Halvány lila gőzöm sincs, mik lesznek benne... Szerencsére egyáltalán nem parázok miatta, pedig én is emeltezek... Mondjuk azt nem hiszem, hogy az emelt törivel vagy matekkal összefüggésben lenne a nehézsége... meg ez is olyan szubjektív, hogy kinek mi megy jobban... De azért majd szorítok nektek, így ismeretlenül is... Sok sikert! :)
2014. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem sincs tippem. :D Biosztól én sem parázok,annál inkább az emelt kémiától. Sok sikert!
2014. máj. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, hogy sikerült nektek?
2014. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!