Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem féltetek abbahagyni az...

Ti nem féltetek abbahagyni az utrogestant?

Figyelt kérdés
Nekem még 3hétig kell használnom, de már előre félek abbahagyni, mert néha miután felhelyezem, utána még így is van egy minimális barnás folyásom. Mi lesz, ha abbahagyom? Amúgy a folyásom nem barna, csak néha mikor felhelyezem a kúpot, utána mikor kezd kifolyni, abban van olyan folyás darab, ami barna. Veletek volt ilyen?
2014. dec. 18. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj én is nagyon féltem mi lesz,ha abbahagyom,de nem lett semmi.Mondjuk nekem addigra már rég elmúlt a barnázás és én a szájon át szedhetőt szedtem.Neked mit mondtak hanyadik hétig használd?
2014. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem a 12. Hétig kell szednem.
2014. dec. 18. 12:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon. Nekem a 15. hétig volt barna folyásom, de később kiderült, h méhszájseb miatt.
2014. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Második, és az hogy derült ki, hogy méhszájsebed van? Mert nekem nem tudni hogy honnan jön a barna folyás, mert szerencsére nincs heamatóma (már egy babát elvesztettem miatta),de szerencsére az most nincs, így nem tudom, hogy mi lehet. Méhszájsebre gondoltam már én is,de azt az orvos vizsgálatnál látná nem? Annál a kacsásnál. Vagy az nem látszik?
2014. dec. 18. 12:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Mondjuk én tabit szedtem, nem a kúpot. A betöltött 12. hét-től abbahagytam, fokozatosan kellett, gondolom ennek már utánajártál. Nem lett semmi baj utána. Nyugi.
2014. dec. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért írta fel nektek az orvos az utrogestant gyógyszert? Én 3 napja teszteltem erős pozitívat, de barnázok. Az orvosom azt mondta, hogy hagyjuk a természetre, ne avatkozzunk be hormonokkal! :(

A véreredményemre alapozva kellene szednem, mert alacsony a progeszterinem. Nem értem ezt a választ! :(

2014. dec. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nahát,én nem hagytam volna a helyedben.Ha van lehetőséged menj vissza és írass fel vele a barnázásra gyógyszert.
2014. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!