Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestant egyből felírta...

Utrogestant egyből felírta nektek a dokitok? Segítségre lenne szükségem

Figyelt kérdés

2 vetélésen, egy magzatelhaláson és egy normál terhességen vagyok túl. Bizonyítottan alacsony a progeszteron szintem, az első 3 tragikus terhességnél nem kaptam semmiféle progeszteron pótlást, a kisfiamnál már igen, Utrogestant. Vele minden rendben volt. (vele is barnáztam a terhesség elején). Most úgy néz ki, hogy újra babát várok, de tegnap óta megint barnázok :( Volt itthon még Utrogestanom az előző terhességből, így feltettem. Nemtudom, hogy jót cselekedtem e vele....de nagyon félek.

Ma voltam szonográfusnál, ő javasolta az alkalmazását, de ő nem írhat fel receptet, mert csak szonográfus...

Viszont nagyon szükségem lenne Utrogestanra, mert hétvégéig elfogy :/ Sajnos még uh-n nem látszik a baba, ezért sem foglalkoznának velem, viszont vannak pozitív tesztjeim.

Nemtudom, hogy hova tudnék menni, hogy felírják ezt a gyógyszert, hogy ne legyen megint vetélés a vége :(

Megmaradt gyógyszert is szívesen megvennék!


Köszi


2014. dec. 17. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem maradt majdnem két doboz. De nem adom oda pénzért:) csak ingyen. Hüvelykapszula amúgy.
2014. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szeretném, meg is veszem tényleg. Hol tudnám átvenni?
2014. dec. 17. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a védőnődet nem-e tud segíteni.

Én neki adtam oda a megmaradt Utrogestant, pont az ilyen esetekre, mint a Tiéd.

2014. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja, és amikor nem tudtam elmenni a nőgyógyászomhoz, a háziorvosom írta fel receptre. Az is megér 1 próbát.
2014. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem azonnal felírta a dokim, úgy, hogy nem is volt vetéléses előzményem, csak a biztonság kedvéért. Esetleg érdemes másik nődokinál is érdeklődni! De látom, segítenek mások is. Nem teszel vele rosszat, ha nem kéne és használod,de ha hiányzik, az már lehet gond. Szerintem mindent jól csinálsz. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2014. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok! :) Utolsó megkérdezhetem, hogy ki volt a dokid?
2014. dec. 17. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyéky Boldizsár
2014. dec. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1 vetélés és 1 halvaszülés után rögtön írták fel a progeszteront. Magánorvoshoz mentem.

Nekem nem maradt ki utrogestan, de én a helyedben elmennék egy másik orvoshoz.

2014. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ma voltam dokinál, és úgy néz ki, hogy láttuk a petezsákot! :)

Felírta az Utrogestant, viszont azt mondta, hogy szerinte 2x1-et alkalmazzak, de én már 4 napja 3x1-et teszek fel, mert automatikusan úgy csináltam ahogy a fiamnál anno mondták.

Most akkor csökkentsem az adagot ilyen korán? Nem fog szerintetek gondot okozni?

A doki erre a kérdésre tulajdonképpen nem adott választ :/

2014. dec. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!