Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek ha hirtelen...

Mit tennétek ha hirtelen veszélybe kerülne a létfenntartásotok?

Figyelt kérdés
Gondolok arra, hogy egy átlagos életetek lett volna, de előre ki nem számitható dolog történne veletek, ami anyagilag teljesen tönkretenne? Sem magatokat sem a családot nem lehetne fenntartani.
2010. febr. 2. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Odaköltöznék anyukámhoz az családommal együtt (férj+baba).

Ilyesmire gondolsz?

2010. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
az = a
2010. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan arra, hogy egy hatalmas adósság esne a nyakatokba... Amiről nem tehettek, de még is nektek kell kifizetni. Költözni nem lehet, mert szoc. lakás, és akk elveszik.
2010. febr. 2. 15:29
 4/18 A kérdező kommentje:
Abortusz nem jöhet szóba, mert késő ( meg életem értelme ez a baba!)
2010. febr. 2. 15:30
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
párom vállalkozó pont amikor terhes lettem fogott bele egy nagy projektbe nem fizették ki igy abbol 5 M ft tartozásunk lett utana ismét egy nagyobb munka azt sem fizették ki plusz 2 m Ft tartozás.több havi csekkekkel vagyunk elmaradva. babának csak a legszükségesebbeket vettük meg amit nem kaptunk meg mástól még ez volt a szerencse persze igy is a doki szülés rezsi meg minden hátt ott tartunk h nem tudomm.nagyon nehéz.remélem lesz jobb is és végre kifizettik ami jár nekünk.és várjuk a csodát.más megoldásunk nincs megyünk a híd alá de az közül legalabb lehet választani....
2010. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Szocpolos lakásra gondolsz?Vagy mire?nem értem.
2010. febr. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Babónak vásárolhatsz a TESZ-VESZ-en, turiba stb.Nem fogad orvost se mindenki.Egyszerűen besétálnak az ügyeleteshez és kész.Lehet h. nekik van igazuk.
2010. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Hát így csak azt tudom mondani amit az előttem írók, viszont ha leírnád hogy mi történt talán tudnánk tanácsot adni, vagy együtt gondolkodni veled a megoldáson

2010. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szociális alapon kaptuk az önkormányzati lakást. Ha elmennénk, soha többet nem lenne lakásunk. De nem is erről van szó. Hanem arról, hogy más miatt több mint fél millió ft-ot kell kifizetnünk. Nekünk is volt eleve hitel, de be tudtuk osztani a pénzt. Most már nem tudjuk, élelemre sem lesz elég. Más miatt... Ráadásul passzív bár listások is leszünk. Oda a gondtalan terhesség. Azóta csak sírok. Nem tudom kinek mondjam el. Anyukám beteges, nem akarom felzaklatni, barátnőm most szült egy napja. Nincs kiút. Férjemmel összevesztem, nem állok vele szóba. Miatta van, és az ő jó lelke vitt minket a csődbe.
2010. febr. 2. 15:42
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy sem akartam orvost fogadni, a babakocsin kívül meg mindent használtan akarunk megvenni. Köszönöm hogy elolvastátok.
2010. febr. 2. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!