Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma szinte mindig kemény a...

Ma szinte mindig kemény a hasam, éjjel nagyon rosszul aludtam, csak forgolodtam! Enyhén fáj a hasam nem időszakosan, hanem MINDIG! Tegnap voltunk korházba, (azt hittem magzatviz szivárog, de nem) de minden rendben volt! 37h km Mi lehet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtökön (2006.július 13-án) szinte egész nap kemény volt a hasam. Szinte nem volt 1 perc sem, amikor abbahagyta volna. 15-ére voltam kiírva és 14-én 9:50-kor meg is lett a kis lányom. Picikét nekem is fájdogált a hasam, főleg,ha bekeményedett. Mondjuk én 39 hétre szültem, de a 37 sem kevés úgyhogy nem sokára a kezedben lehet a picúrka. pihenj sokat, ha van rá lehetőséged. 13 hetes kis mama
2010. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hanyadik hétben vagy?

egyébként most alap, hogy PIHENJ, sztem. Nekem is sokszor volt hasonló, főleg a 24 hét után. Volt, hogy időszakosan 10 és 20 percenként görcsöltem. Feküdtem rémülten és imádkoztam, nehogy meginduljon a szülés. Akkor még nagyon korai lett volna. a vége felé meg már bármikor lehet...

2010. febr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!