Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kapok az ultrahangról...

Mikor kapok az ultrahangról képet? Vagy azt kérni kell? Fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 8 hetes Uh-n. Látni nem láttam semmit sem, mert nem mutattak, képet sem kaptam, de a szívhangot hallottam :)
2010. febr. 2. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Kórháza válogatja. Ahova én járok ki is van írva, hogy uhkép kérhető 500Ft ellenében. Kérdezz rá az orvosra a legközelebbi ultrahangon!

26h kismama

2010. febr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia, én nem magándokihoz járok. Első alkalommal mikor voltam kaptam automatikusan, időm se volt kérni! Azóta pedig ha kérek kapok, ha nem nem! Nem kell érte fizetni! Szerintem ez orvos és kórházfüggő!
2010. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Legközelebb mindenképpen kérek, most is szerettem volna, de a nagy csodálkozásomban elmaradt. Na majd a 12 hetesen :)

Jó babavárást mindenkinek!

2010. febr. 2. 18:16
 4/7 LN09 ***** válasza:

Én 18+3 hetes vagyok. Minden alkalommal kapok képet, ha kérek, persze ha viszek Pendrive-ot. Sok kórház nem szereti, mert virusos lehet ami megtámadja az Uh gépet...

Képet csak akkor adnak ha a nyomtatóba van patron vagy fotopapir ( nálunk sosics ) Amúgy fizetős, nálunk olyan 500 ft lenne...

2010. febr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 LN09 ***** válasza:
Utolsó vagyok: én pl. még sosem hallottam szivhangot :(
2010. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
miskolcon 500ft ba kerül kérhetsz annyit amennyit akarsz! sok boldogságot!39hetes mami
2010. febr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk lehet kérni a kórházban, de nem reklámozzák. Én a 12. hetesen kértem, de azt mondták, hogy előre kellett volna szólni, utólag már nem lehet. 20. héten még le sem ültem, már mondtam, hogy nyomtasson egyet. 500 Ft. Később már nem nagyon érdemes, mert nem fér rá a képre. 20. héten is csak térdig volt rajta.
2010. febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!