Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor a ctg-s leletet kell...

Anita0802 kérdése:

Amikor a ctg-s leletet kell vissza vinni a magándokihoz akkor is ugyanannyit kell fizetni, mint minden más alkalommal mikor vizsgált is?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha korrekt akkor semennyit sem kell fizetni. Ilyenkor nem szoktak kérni semmit.
2011. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tőlem nem kért semmit akkor.
2011. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tehát akkor semmi fölös vizsgálat amiért rá foghatná hogy ezért meg azért is fizetni kell.alapjáraton 5000ft nála egy komplett vizsgálat de mikor pl. csak a gépből olvasta fel anno a rákszűrés eredményét,leletett sem kaptam,semmi mást nem csinált és azért is elkért 4000ft-ot. ma kezdtem a ctg-t szerdán kell hozzá mennem és félek hogy most már hetente 5000ftomba fog ez fájni.
2011. okt. 24. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Különben nekem nem is kellett elmennem hozzá CTG után hanem csak fel kellett hívnom, hogy minden rendben van-e és ennyi. Nálunk mindig megnézi egy doki az eredményt aki éppen ott van és ha azt mondja, jó akkor jó. :)

Azért az durva lenne ha heti 5000Ft-ot kéne mostantól fizetned. Akkor én nem adnék a szülésért már semmit vagy max.20.000.-et ha nagyon elégedett vagyok.

2011. okt. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát szerintem pedig elég jó esély van rá mert eredetileg a védőnő csinálná nálunk a ctg-t helyben majd ugy beszéltük meg hogy mivel az nap amugy is van orvos a rendelőintézet emeletén neki fel kell vinnem és ha rábólint akkor minden ok,na ehhez képest a dokim ragaszkodik hozzá hogy a szomszéd város sztk-ba menjek ctgre ma következőleg 1-én majd kórházba mert ünnep és csak ott lesznek.majd minden papírt vigyek be mutatni a magánrendelésére szerdánként. a gondok ott kezdődnek hogy pl.ez a hét: ma fuvar az sztk-ba 2500ft mert veszélyeztett terhes vagyok tehát tömegközlekedés kizárva szerda reggel védőnőhöz fuvar min 1000ft majd du-án doki a ctg-s papirral 5000ft.+fuvar a dokihoz szintén min. 1000ft.ez össz:9500ft egy hétre.most 36 hetes vagyok tehát min.4ctg szülésig ami közel 40000ft.valami ötlet???
2011. okt. 24. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem más ötletem nincs csak az, hogy a szülésért minimális pénzt kapjon, azt előre úgysem tudja mennyit fogsz adni szóval nem lesz bunkó. Gondolom dokit váltani már nem akarsz. A következőt (ha lesz) meg majd másnál szülöd.
2011. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!