Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok az első...

Zoé08 kérdése:

Mire számíthatok az első vizsgálaton, uh-n? Január 17. re kaptam időpontot most 5+3 hetes vagyok. Akkor már lesz szívhang is ugye? Első baba lesz. Nagyon izgulok.

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! :) Az úgynevezett nulladik uh-on megállapítja a doki a terhesség tényét. Megnézi, nem méhen kívül fogant-e a baba, petezsákot, szikhólyagot, szívműködést néz. Elvileg hat hetesen kell látni szívműködést. Ez kicsit csalóka lehet, nálam 8 hetesen volt, addig a frász kerülgetett... Ez attól függ, mikor volt peteérésed, mikor estél teherbe. Január 17-én már azért biztosan lát egy működő szivecskét :)
2014. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó sokára kaptál időpontot. Addigra már kb. 10 hetes leszel. Nyugi, nemhogy szívhangja lesz, de már baba formája is... :)

Gratulálok! Boldog karácsonyt!

2014. dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat ;)
2014. dec. 21. 13:25
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap sikerült bekerülni a dokihoz.azt mondta 7-8 hetes terhes vagyok,de nem látja a babót,csak a petezsákot.kedden kell újra mennem!
2015. jan. 8. 14:54
 5/5 Mono144 ***** válasza:
Látom régebbi a kérdés, de ilyenkor jó lenne tudni mi történt végül? Remélem pozitív kimenetelű lett a dolog.
2016. márc. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!