Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fájt a védőnő által...

Másnak is fájt a védőnő által végzett szívhangvizsgálat?

Figyelt kérdés
21+4 hkm vagyok, most csinálta először. Nagyon fájt akkor, nem is találta sokáig, féltem a babát. Nekem is van szívhanghallgatóm itthon, az nem okoz kellemetlenséget.

2014. okt. 13. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem faj ez a "vizsgalat". Zsele es egy kis korong amit ratesz a hasamra, ennyi Mit csinalt ami faj??
2014. okt. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen volt hogy fájt, sőt még az hasi uh is. Nemtudom miért lehet.


3 gyerekes anyuka

2014. okt. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Korong? Itt egy ceruza kinézetű akármit nyomott belé a hasamba...
2014. okt. 13. 11:25
 4/5 anonim ***** válasza:

jaaa, nekem is belenyomta a nyugdíj előtt álló védőnőm a szerintem vele egykorú, mikrofonkinézetű őskori hangvizsgálót. úgy idegesített, de úgy látszik a gyereket is, mert mindig arrébbcsússzant :) :)

vagy 10 percig (komoly!) ment a kergetőzés, préselt a pálcával hasba a védőnő, kevéske dibbdobb szívhang, egy rúgás (puff hang) és csend. a védőnő meg vidáman bosszankodott, milyen huncut is ez a baba. aztán rájött, ha nem akar átdöfni azzal a mikrofonnal, akkor a baba sem ugrik arrébb.


nyugi, nem lesz baja a kicsinek, te meg nyugodtan mondj, hogy picit finomabban, mert érzékeny vagy :)

2014. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a ceruza/mikrofon kinézetű gép van. El tudom képzelni, hogy lehet ilyen brutál módon is vizsgálni vele, de az én védőnőm mindig nagyon óvatos volt. A gyerek így is menekült általában, de aztán megbeszélte vele, hogy csak egy kicsit kell kibírni, rögtön megnyugodott. :)
2014. okt. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!