Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5-6 hetes terhes lehetek, a...

5-6 hetes terhes lehetek, a kérdésem a következő. Nehéz munkám van, de 24. ig ki kéne bírnom, elmehet a baba? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ebédet viszek az öregeknek,viszont ez avval jár hogy oda-vissza rohangálok,földszinttől-4-5.ig.

Sok rohangálással jár,a másiknehéz csomagokat cipelek karácsonyi csomagok,ebéd.

Árthat a babának?



2014. dec. 21. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha eddig is ezt csináltad, és nem most kezdted el,akkor nem lesz gond. Csak ne most kezdj el gyúrni a maratonra :) Ha már hozzászoktál ehhez, akkor nem jelent problémát. Egy picit visszavehetsz a tempóból, és a csomagokból is.
2014. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen eddig ezt csináltam,a dokim is ezt mondta,hogy már hozzá vagyok szokva akkor nem lesz probléma,de soknál olvastam hogy mit mondott a doki és utána mi lett.

Akkor megnyugodtam,és köszönöm szépen a választ.

2014. dec. 21. 20:34
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Semmi bajod nem lesz.
2014. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 21. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Én biztos, h nem csinálnám tovább, de hát te tudod, a te babád. A miénk nehezen jött, vigyázunk rá, és még így is tudjuk, h bármikor lehet baj.

Te tudod, hogyan állnál hozzá, mennyire viselne meg, ha egy nap jönne egy kis vérzés, ami csak erősödne, majd elvetélnél. Én félholtra váltam, mikor megláttam egy cseppnyi vért a bugyimban, azonnal orvos, vizsgálat, gyógyszer, fekvés.

2014. dec. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen sajnos én is ettől félek,hogy elfogok vetélni,de viszont ezt a 2 napot kikéne bírnom és szabadságra küldenek.

Nagyon megviselne az tuti,nekünk se jött könnyen.

Igaz most lenne 2 segítségem,nem kéne sokat dolgoznom.

2014. dec. 21. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ne rohangálj,lassíts kicsit, mozogj óvatosabban. Magától a lépcsőzéstől nem fogsz elvetélni! Ha elmegy a baba, annak azért ennél komolyabb okai vannak (fejlődési, genetikai rendellenesség, hormonprobléma), és ha 0-24-ben feküdnél is bekövetkezne. De ilyesmire ne is gondolj! Szóval nyugi, ne parázz! Az emeléshez: ha ez ennyire veszélyes lenne, szerinted hogy születnének milliószámra 2-3 év korkülönbséggel testvérek? A várandós anyák naponta százszor emelgetik, cipelik a nagyobbacska, 10-15 kilós gyermekeiket! :)
2014. dec. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon lassan közlekedem,mindig óvatosan,sokszor pihenek.

Köszönöm a választ,hasznos meg is nyugodtam,hogy milyen igazad is van.

Sokan cipelik terhesen a nagyobb gyerekeket.

Nagyon ráparáztam,hogy elfog menni a kisbabánk.

2014. dec. 22. 13:54
 9/10 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


Engem nem nyugtatott meg, mikor bevéreztem vagy amikor megerőltettem magam és órákig görcsölt a hasam és azt hittem, megindult a vetélés, hogy lám, nők ezrei cipelik a kétévesüket nap mint nap és semmi bajuk. Pedig én is hozzá vagyok szokva a 10+ kilók napi cipeléséhez, 4. emeleten lakunk, lift nélküli házban. Lihegés, levegőkapokodás nélkül futottam fel nem terhesen a 4.-re és mégis majdnem megtörtént a baj.


Ha sokat vártatok rá, ne kockáztass, nagy árat fizethetsz érte. akik írják a biztatást, tudom, h a jóindulat szól belőlük, a bátorítás, de ők már biztos túl vannak a terhességen, vagy túl vannak legalább az elején és könnyebben veszik.


Én szintén az elején vagyok, jobban átérzem ezt a veszélyt, ne vedd könnyedén ezt a dolgot, csak mert mások azt mondják, ciplehetsz nyugodtan. A testünk most változóban van, én is azt hittem, tudom, mit bírok. Egy begörcsölés kellett hozzá, h felfogjam, ez más állapot, másképp kell élnem.

2014. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

5-ös köszönöm a véleményed,persze én sem veszem fél vállra,nem teszem ki magamat a veszélynek,ma bejelentettem hogy mivan és el is küldtek szabira.

Én is nagyon félek hogy bármi történhet és ha nem vagyok épp kórház közelben akkor mivan.

Nehezebben tudok felmenni az emeletekre,így hanyagolom a szaladgálást.

Egy begörcsölés és lehet hogy ott vége is lesz.

2014. dec. 22. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!