Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adjatok ötletet hogy mondjuk...

Adjatok ötletet hogy mondjuk el a családnak hogy babánk lessz?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok és karácsonykor tervezünk bejelenteni a nagy hírt. Adnátok ötletett hogy legyen a nagy bejelentés. Nagy családi ebéd lessz.

#baba #Nagy hírt
2014. dec. 21. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Adjatok ajándékba olyan feliratos pólót amin az áll:Boldog nagymama/nagypapa :)
2014. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nagyszülőknek: Kicsi vagyok mint egy málna, papa mama unokája. Nemsokára érkezem, dobog már a kicsi szívem! Szerintem gyönyörű :)
2014. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
mi csinaltunk diszt az uh fotobol es a fara aggattuk. kicsit nehezen szurták ki de volt nagy orom. masik mama konyvet kapott "hogyan legyek jo nagymama" es benne volt az uh kep konyvjelzonek. esetleg csempesszetek bele uh kepet a szalveta tartoba vagy a szalvetakhoz vagy a mely tanyer ala :)
2014. dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Csomagoljatok be egy cumit ajándéknak :)
2014. dec. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem kell nagy feneket keríteni, ezek mindig olyan kínos szituk...elképzeltem, ahogy az egyik hozzászóló írta a karácsonyfadíszes ötletet, hogy várják nagy izgalommal, h mikor találják meg a díszt, de hát csak nem akarják megtalálni...


Mi csak egyszerűen elmondtuk, h képzeljétek, babánk lesz, egy új unokátok és örültek. Nem kell több.

2014. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

kinos? te mirol beszelsz?? :D kibontottak a fa alatt az ajandekot es mondtuk h ott a fán még van valami....igy ertettem h. nehezen talalták meg de egyaltalan semmi kinos nem volt benne azota is emlegetik h milyen otletes volt es mennyire boldogok voltak..

emellett eleg parasztsag lepontozni azert mert neked ez nem.tetszik...maximalisan a kerdesre valaszoltam

2014. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Itt a Karácsony, a nagy családi összejövetelek ideje. Ilyenkor sokan készítenek családi képeket, sontáb és beállított egyaránt.


Múltkor olvastam, hogy egy pár úgy jelentette be a babát, hogy családi feényképezéskor, pont a kattintás előtt elkiáltották magukat, hogy " Kati gyereket vár!". A fnyképen így örök emlék marad a családtagok elképedt arca. :)

A lényeg, hogy olyan fénykpezzeb, aki esetleg mér be van avatva a titokba.

2014. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokát.kellemes ünnepeket
2014. dec. 21. 22:46
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
A hetes ötlete nagyon nagy. A következő gyereket így fogjuk bejelenteni, csak majd figyelnünk kell rá, hogy olyan időpontban készüljön, hogy nagy családi összejövetelkor legyek a terhesség elején. Viccet félretéve ez tényleg tetszik.
2014. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Ez a bejelentés dolog azért sok mindentől függ.Nem tudom hány évesek vagytok,házasságban vagytok-e vagy sem,tervezett baba volt-e stb?Ha tervezett volt és a családtagok is fel vannak készülve rá hogy babát szeretnétek,akkor jelentsétek be simán.A 7-es ötlete tényleg nem rossz,hiszen a fénykép örök emlék és őszintén látszik rajta a reakció.Viszont ez a fára akasztós uh kép meg a bebiggyesztés a szalvétatartóba kicsit morbid nekem.Én tavaly november 28-án estem teherbe,idén augusztusba szültem.Megmondom őszintén mi titkoltuk a férjemmel,pedig házasságban élünk és már akkor is házasok voltunk,de nem akartuk nagy dobra verni,mert úgy gondolom ez egy rendkívül személyes,intim dolog.Mi a fb-ra sem tettünk fel egyetlen várandós képet sem.Én személy szerint nagyon alázattal viseltem ezt a dolgot.Anyukám a 12 hetes uh után tudta meg hogy bejelentettem telefonon,akkor voltam pontosan 11 hetes és 6 napos.A munkahelyemen február végén jelentettem be.A vendégeimnek(körmös vagyok)nem mondtam,valaki májusban vette észre amikor már elég szépen gömbölyű voltam.Akikkel bizalmibb viszonyban voltam azoknak mondtam márciusban.A nagyszülők is márciusban tudták meg.Most sokan le fognak pontozni,de én nem jelenteném be a helyedbe.Azért a kritikus korszakot szerintem illik megvárni ami 12 hét,de ha az első trimesztert vesszük akkor a betöltött 14.hét.Nézd,most leírok egy sztorit ami fájdalmas de...a sógornőmnek van 2 gyermeke,mindkét terhessége problémamentes volt villám szülésekkel.Ezt szó szerint értsd,a 2.gyereknél még az adatait sem tudták felvenni,amint az ágyra rakták már tolta ki a gyermekét.Aztán idén nyár végén amikor én szültem a fiamat akkortájt teherbe esett a 3.gyermekkel.Azt hitte hogy könnyű terhességek és szülések után neki egy 3.terhesség meg se kottyan.Fűnek,fának elhíresztelték hogy jön a 3.baba.Falun laknak,képzelheted milyen gyorsan megtudta mindenki.A sógorom úgy be volt sózva hogy még egy nagyobb családi kocsit is vett hogy jön a 3.baba.És a 7.hét környékén meghalt a babája és a 9.vagy 10.hét magasságában elöntötte a vér,elvetélt.Amikor elhíresztelték hogy baba lesz már akkor halott volt a magzat,mert előtte való héten volt dokinál aki megerősítette hogy jól megtapadt,minden oké...Álmában sem gondolta volna hogy így fog járni.Ezért én nem szólnék senkinek még semmit.Nem a sógornőm példájából kiindulva hanem egyáltalán.Én sem vertem nagy dobra attól függetlenül hogy a férjemmel nagyon boldogok voltunk amikor kiderült hogy babás lettem.Persze a te döntésed,te tudod de én a helyedben csak a szüleimnek szólnék ha már annyira nem tudod magadba tartani.Nagynéninek,anyósnak,szomszédnak,unokatesónak stb.nem feltétlenül kell az orrára kötni ilyen korán.De még egyszer megjegyzem,ez az én véleményem!
2014. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!