Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adjatok ötletet hogy mondjuk...

Adjatok ötletet hogy mondjuk el a családnak hogy babánk lessz?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok és karácsonykor tervezünk bejelenteni a nagy hírt. Adnátok ötletett hogy legyen a nagy bejelentés. Nagy családi ebéd lessz.

#baba #Nagy hírt
2014. dec. 21. 20:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

mi a morbid benne? facebookra en egeszen a szuletesig nem postoltam, mert nem akartam a sok ismeros/fel ismeros tudtara adni amig meg nem szuletik.

de nem egeszen ertem mi nem tetszik abban hogy anyukam.es a.noverem meg a bratyo - tehat tenyleg a szuk csalad - egy kis uh keppel szinesitve tudja meg a hirt...komolyan nem is ertem azokat akik ezt kinosnak vagy morbidnak tartjak...de persze nem vagyunj egy formak

2014. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
utolsó!Azt írtam,hogy az a morbid ha az az uh kép a szalvéta tartóba van belebiggyesztve vagy a karácsony fára van aggatva.Én íly módon nem tálalnám.Én elmondanám a szűk családnak ha nem tudnám semmiképp magamba tartani legalább a 12.hétig.Az uh képet meg megmutatnám vagy a kezükbe adnám,de semiképp nem aggatnám sehova.Leírtam a véleményemet,mert ez egy ilyen oldal.Nem tudom mi itt a gond?Úgyis úgy fogja "tálalni" a babahírt ahogy akarja,csak ötleteket kér.
2014. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem nem gond csak nem ertem a morbid szót ebben a kornyezetben. ha azt mondod giccses ok. ha azt mondod humortalan vagy kreativitast nelkulozo.azt mondom ok. na de morbid? :)
2014. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
na jó,akkor legyen giccses.Tényleg finomabban hangzik :) nem veszünk ezen össze!
2014. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!