Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez most joslo fajas lett...

Ez most joslo fajas lett volna? Valaki segitsen! 35hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap este egyutt voltunk a parommal es utana elkezdtem kemenyedni. De nem egyszer hanem kb 5 percenkent tobbszor is.

Elaludtam, viszont ejjel eros mensi gorcsokre ebredtem derekfajassal. Az alhasamban ereztem a gorcsoket es minden gorcs kozben kemenyedtem is. 5-3-7 percenkent jelentkezett. Ittam vizet, bevettem ket beres mgb6ot, es utana kicsit enyhult, sikerult visszaaludnom. Azota is erzem h fajdogal a hasam, derekam de mar enyhen mintha menstrualnek, es nem idokozonkent hanem mintha folyamatos lenne.

Ez vajon joslo? Terhessegem alatt eddig ilyet nem ereztem, es most kicsit megijedtem, azt hittem ejjel indulni kell..

Segitsen akinek volt hasonlo tapasztalata!

35hkm



2014. dec. 23. 08:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy a mehszaj ertekem utoljara dec.01 neztek, akkor 3000 volt, legkozelebb jan elejen kell mennem dokihoz persze ha addig nem tortenik semmi.
2014. dec. 23. 08:07
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem ugyan ilyen tüneteim vannak bár nálam nem az együtt lettol hanem picit túl pörögtem magam...én 33 hetes vagyok. Tegnap nézett rám a doki e miatt mert a keményedéstől nagyon fájt a derekam és a hasam alja...sajnos szigorú fekvésre vagyok ítélve mert a méh nyak meg rövidült 2.4cm-re.
2014. dec. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kloetta ***** válasza:

lehet az együttléttől.

nekem nagyon sok jóslóm volt az utolsó 2 hétben, volt hogy már majdnem hívtam is a férjem fuvar miatt, aztán abbahagyta. Nagyon sokat keményedtem is.

Ha elindul a vajúdás 20-18-16 ...perc szépen mérhetően és csökken folyamatosan, egyre jobban és tovább fáj.

Engem 40 hetesen 5 perces keményedésekkel vettek fel az osztályra, egyáltalán nem volt fájás, de állandó ctg görbém volt. másnap délre lett baba.

2014. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne aggódj, ez normális. Nekem is régóta van ilyen, szintén nem időszakos, hanem ha rám jön akkor folyamatos. Mondjuk mi sajnos egy ideje nem tudunk együtt lenni, mert picit nyitva a méhszáj. 38+1 h km
2014. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szepen koszonom a valaszokat!

Hat ezek utan mar en is felek az egyuttlettol..meg remelem kicsit marad bent a picur.

Azota is fajdogal a derekam de nem veszes, nagyon enyhe.

Nalam meg csak most kezdodtek ezek hogy kemenyedes gorcs..es hat kicsit megijedtem!

Megegyszer koszi nektek!

:)

2014. dec. 23. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!